2020 macera filmleri
Troller 2 Dünya Turu – Trolls World Tour
İncele
Troller 2 Dünya Turu – Trolls World Tour
Türkçe Dublaj
Sevimli Troller son derece akıllı güzel görünen canlılardır.Sesleri de kendileri gibi bir o kadar güzeldir.Dinleyen her varlığa neşe ve sevinç getirmektedirler.Adeta iyilik perisi gibi dolaşmaktadırlar. Etraflarında ki herkese yardım etmeyi severler.Bu yüzden herkes tarafından da çok sevilirler.Onların bu mutlu ve neşeli halleri diğerlerinin de neşeli huzurlu ve sevgi dolu olmasını sağlamaktadırlar. Mutluluklarının bulaşıcı olması çevrenin de onlardan yana olması herşeyin bir başlangıcı olarak kabul edilmektedir.Troller'in yanı sıra onların düşmanları da vardır.Hiç sevmeyen farklı yaratılmış başkacanlılar. Onlar bir o kadar kötü kalpli çirkinler ve sevimsizdirler. Kendilerine Bergenler diyen bu yaratıklar hem dev boyutlardadır hem de fazla şişmanlardır. Bir gün Bergenler Trolleri keşfederler ve oraya bir gözetmen gönderirler.Troller 2 Dünya Turu Full izleİyilik dolu bu kasaba da Bergenler işlerinin çok kolay olacağını düşünerek orada yaşan tüm halka savaş açarlar.Hep beraber birlik olarak bu sevimli yaratıkların yaşadığı yeri istila ederek ele geçirirler.Zavallı Troller sağ kalanlar orayı terk etmek zorun da kalırlar. Bergenler ele geçirdikleri bu kasabaya yerleşirler ve hayatlarına orada devam etmeye başlarlar.Ellerin den hiç bir şey gelmeyen Troller kaderlerine razı olurlar.Hayatların da bu kadar çirkin ve kötü kalpli başka varlık görmedikleri için bozguna uğramışlardır. Bergenler geride kalan trolleri yakalamak için askerlerine emir veren komutan derhal bulunmasını ister ve sabırsızlık ile bekler.Sonun da Bergenler geri dönmek için hazırdır.Her taşın altına bakarlar ve sonun da onları bulurlar.Hepsinin bağlayıp bir çuvala koyarlar.Troller 2 1080p izleKötü kalpli devler zavallı Trolleri komutanlarına götürmek için yola koyulurlar.Komutan Trollerin geldiğini görünce onları hemen alır ve bir ağaç kovuğunu hapishane olarak tasarlayıp inşa ettikten sonra tüm elinde ki trolleri tek tek o ağacın kavuğuna hapsederken büyük bir kutlamaya başlar.Her yıl bu kutlamayı düzenli olarak başlatır ve Trollerin olduğu ağacın çevresin de şenlikler düzenler. Sonun da her şenlik düzenlendiğinde bir kaç Trolü yerler.Yapılacak olan yeni kutlama da Bergenler ağacın etrafını süsleyerek akşamki ziyafet için hazırlamaya başlarlar.Bir anda ağacın kavuğunun boş olduğunu görürler ve komutana haber verirler.Ağaca gelen Bergenlerin komutanı ağacı boş görünce buna çok sinirlenir.Aradan yıllar geçmesine rağmen Bergenler tek bir Trol bile bulamazlar. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 279
 • 2
GI Joe 3 – GI Joe Ever Vigilant
İncele
GI Joe 3 – GI Joe Ever Vigilant
Türkçe Dublaj
GI Joe 3 Türkçe Dublaj izle, GI JOE askeri bir tim olarak görevleri dünyayı kötülüklerden korumak ve kurtarmaktır. Devletin bütün çıkarlarını gözetmeksizin sadece insanları ve yaşadıkları ülkeye bağlı askerler olarak görev yapmaktadırlar. Bütün dünyayı ele geçirmeye çalışan komutan Zartan ve onun adına çalışan ölümüne yanında olacak olan askerleri ile beraber dünyayı yok etmek için planlar kurmaktadırlar. Aldıkları istihbarata göre kimyasal güçlü bir silahın askeriyeye taşınması sırasın da çalabileceklerini ve istedikleri hedefe yok edecekleri ülkelere odaklanabileceklerdi. Bu silahlar atıldığı her yeri eriterek yok etmektedir. Komutan Zartan kurduğu tuzak sayesin de askeri timi yakalar ve yok eder. Böylelikle silahları da ele geçirmiş olur. Artık istediği en önemli şeyler elindedir.GI Joe 3 Full izleOnu durdurabilecek tek şeyin GI JOE ekibi olduğunu bilmemektedir. Olayı haber alır almaz işe koyulan ekip Zartan ve onun emrindeki tüm adamları yok etmek için çalışmalara başlamışlardır. Zartan ilk hedef olarak en büyük ve en güzel şehirleri seçmektedir. hemen üç kişilik bir ekip oluşturarak nükleer silahı kullanmaları için bu adamları Fransa'ya gönderir. Haberi alan GI JOE'lar hemen Fransa'ya giderek Zartanı durdurmaya çalışırlar. Fakat geç kalmışlardır. Zartanın ekibi çoktan silahı ateşlemişlerdir. Şehrin her yerin de kaos çıkmıştır. Silah düştüğü yer de her şeyi eriterek yoluna devam etmektedir. Zartan ilk hedefini vurduktan sonra diğer ülkeler için de ekiplerini hazırlayıp adamlarını yola çıkarmıştır. Gelişmiş teknolojileri ve askeri ile birlikte Zartanı yenmek inanılmaz derece de zorlaşmıştır. 2020 de orjinal adı GI Joe Ever Vigilant olan filmin türkiyede GI Joe 3 olarak vizyona girmesiyle ilk burada yayında.GI Joe 3 1080p HD izleDünyanın en iyi silah satıcısı olarak ta bilinmektedir. Yüz değiştirme programı ile yaptığı yenilikler kendini bile tanınmayacak hale getirmektedir. Daha önce öldürdükleri bir düşman olarak ekibi karşısına çıkmaya cesaret gösteren Zartan kendi geliştirdiği bu program ile anın da başkasının yüzüne sahip olabiliyordu. Böylelikle hiç bir zaman yakalanmadı. Kendisini Amerikan Başkanına çevirerek silahları daha kolay ve kullanılabilir hale getirebilmesi an meselesiydi. Kobra ekibi isi artık emirlerini başkandan almaktadırlar. Bu durum karşısın da GI JOE ekibinin pek fazla yapabilecek bir şeyleri kalmamıştır. Fakat düşündükleri şey sadece dünyaya ateşlenecek nükleer silahlar değildir. Başkanın yüzünü alması ile geride kalan gerçek başkanın nerede olduğuna dair ellerin de hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Artık işleri iyice zorlaşan ekip bundan sonra ne kadar başarılı olacaklardır. Bolfilmizle.com takipçilerine özel GI Joe 3 Türkçe Dublaj filmi izle sadece burada. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 596
 • 46
Mulan Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Mulan Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Mulan Türkçe Dublaj izle, Büyük bir imparatorluk ordusun kurulması ve savaşması için yetiştirilen genç askerlerin yaşam mücadeleleri ne kadar zor olsa da her ailenin bir erkeğinin yapmak zorun da olduğu mecburi bir görevdir. Çin imparatorluğu kendi ülkesini ve insanlarını Kuzey istilacıları ve yağmacıların dan korumak için İmparatorluğun ordusun da katılması gereken bir aile erkeği olmaması yüzün den ailenin en büyük kızları ülkesini korumak adına imparatorluğa katılmak ister. Babasının çok hasta olması üzerine onun savaşa gidecek durum da olmadığını bildiğin den Çin İmparatorluğunun görevlileri geldiğin de evin erkeği kılığına girerek kendini askeriyeye teslim eder. Herkesin inandığı ve kandığı bu görünüşüne aldırış etmeden devam eder. Babasının sağlığı her şey den önemli olan Mulan savaşmak ve onun hayatını kurtarma sadece bir görevdir.Mulan Filmi Full izleBabasını çok seven Mulan onun için her şeyi göze almaktadır. Yaşadıkları çağ da kadınların sadece çocuk bakıp temizlik ve yemek yapıp sadece erkekleri mutlu etmek için var olduklarına inanmaktadırlar. Mulan bu konuşulanlar ve kurallar karşısın da istemediği şeyleri yapmaktan çekinir. Mulan babası tarafın dan yetiştirilmiş bir kız çocuğudur. Babası eski den ülkesi için savaşan onurlu ve ödüllere layık görülmüş bir savaşçıdır. Babasının gurur duyacağı bir savaşçı olmak için ülkesinin korumaya giden Mulan erkek olarak katıldığı bu savaşta onları yöneten komutanına aşık olur. Ona gerçeği söyleyememesi ve savaş ta olmaları işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Savaşta babası gibi gösterdiği üstün yetenekleri sayesin de her daim övgü için de dolaşmaktadır. Mulan filminin konusunu beğendiyseniz filmini de izlemenizi tavsiye ederiz.2020 Mulan Filmi izleBasit bir çinli kızın bir anda bir halk kahramanına dönüşerek Hunlar ile yaptığı savaşların çoğun da üstün bir akademik güç göstererek babasının ona olan inancını sa boşa çıkarmamaktadır. Mulan savaştayken bir haber geliyor ve Çin İmparatorluğu babasının da savaşa gönderildiğini öğreniyor. Mulan bunu duyduktan sonra savaştığı bölgeden çıkarak babasının gönderildiği yere doğru yolculuğa çıkıyor. Savaştan uzaklaştığı için kaça olarak ilan edilen ve her yerde aranan Mulan babasını bulmak için bütün bu zorlu mücadeleleri kazanmak zorunda olduğunu görüyor. Kendini bir anda farklı ve başka bir savaşın için de bulması babasının hasta hali ile bu kadar çok savaşmaya gücü olmadığını bildiğin den her seferin de onun ölmüş olacağı gerçeğini de aklından bir türlü çıkaramıyor. 2020 mulan filmi izle bolfilmizle.com da 1080p sizlerle. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 381
 • 9
Avatar 2 izle Türkçe Dublaj 2020
İncele
Avatar 2 izle Türkçe Dublaj 2020
Türkçe Dublaj
Avatar 2 izle, Askeri bir şirketin kurduğu ekipte dünyanın gizli ormanların da ve yeraltın da doğa da bulunan değişik canlıların yaşamlarını incelemek adına yaptıkları deneyler de Jake isimli asker hasatalığı nedeni ile yürüyememektedir. Tekerlekli sandalyeye mahkum iken bu uluslararası program da herşeyi yapabilme yeteneğine sahip olmuştur. Girdiği dünya da bir anda bağlılık hisseden Jake oradan çıkmak istemez ve doğanın insanları isimlerini verdikleri kişiler ile kendi bir bağ kurarak onların arasına katılmaya karar verir. Bu katılım sonrası askeri ekibe resmen savaş açmıştır. Tek başına askerler ile mücadele ederek onların palanlarını doğanın insanlarını yok edip yerlerini ele geçirme planlarına karşı çıkmıştır. Kendinin hayal olduğu o dünya da gerçek bir doğanın insanına aşık olmuştur.Avatar 2 Filmi izleAskerler ile savaşıp elin den geleni yaparak doğanın insanlarını ve yaşadıkları o muhteşem yeri kurtarmaya çalışmaktadır. Karşı çıktığı ekip ten kurtulması biraz zor olacaktır ki ağır silahları ve topları vardır. Üst düzey de teknolojik silahlara sahiptirler. Jake ve doğanın insanları doğa da bulunan bütün canlıların da onlara yardım etmesi sonucu savaşı kazanırlar. Jake onlar ile kalmak isteyen insanlara izin vererek karşıların da olan savaşıp çoğu güzelliği yok edenleri ise ait oldukları yere götürmüşlerdir. Avatar programı doğanın bitmez kaynaklarını ve yaşayan bütün canlıları ele geçirmek için tasarlanmıştır. Pandora adındaki bu uzak gezegende yaşayan navi adında ki bu halkın gittikçe nesli tükenmektedir. Jake'in bir araştırmacı olarak gönderildiği pandorayı kendi insanlarıymış gibi sahiplenmeye başlaması bir çok kişinin karşı çıkmasına yol açacaktır. Serinin devam filmi olan Avatar 2 Türkçe dublaj izle seçeneğiyle sizlerle.Avatar 2 Full Film izleJake ve prensen savaşın bitimin de sürekli birlikte olacakları bir yaşam kurarlar ve Pandora'da kendilerine ait güzel bir ev yaparlar. Ağaç dallarına yaptıkları evler de hem güvende hem de gizlilik içindedirler. Zaman geçtikçe yaşananlar unutulur ve Jake ile prensesin çocukları olur. Pandora ormanın da çocuklarını büyütmek ve mutlu bir gelecek yaratmak isterler. Jake bir den geçmişi ile yüzleşerek bunun tekrar olabileceğini düşünür. Gerekli yerlere bağlantı kurduktan sonra tekrar savaş çıkmasını önlemeye çalışacaktır. Fakat insanlar o kadar çok bu doğal kaynakları tüketmek isterler ki Jake ve ailesi bir kez daha bu vahşilerin girdiği dünyalarını geri almak için elinden geleni yapacaklardır. Çok sevilen Avatar 2 filmi sitemizde 1080p kalitede izleyici ile buluşuyor.
 • 90
 • 427
 • 11
Tavşan Peter 2 – Peter Rabbit 2 The Runaway
İncele
Tavşan Peter 2 – Peter Rabbit 2 The Runaway
Türkçe Dublaj
Tavşan Peter 2 Türkçe Dublaj izle şımarık yaramaz ve bir o kadar da sevimli tavşan Peter ve onun en yakın dostu boş buldukları güzel ve ufak bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve her şeylerini taşıyarak oraya yerleşmeye karar verirler. Çok eğlenceli ve güzel günler geçirmektedirler. Herkesten uzakta sakin ve gürültüsüz bir yaşam elde etmişlerdir. Ancak karşılarına çıkan çirkin suratsız McGregor yüzünden işleri değişir. Evlerini yok etmek ve her yeri yıkmak için gelen Gregor Peter ve arkadaşının karşılık vermesi ile beraber araların da savaş başlar. Peter evini bırakmak istemez ve tabiki arkadaşı da onunla beraberdir. Araların da çıkan çatışma büyüdükçe diğer hayvanların da dikkatini çeker ve yanlarına gelen Bea'da savaşa dahil olarak tavşan Peter yanında yer alırlar.Tavşan Peter 2 Full izleMcGregor kendi evini ve çevresini bütün hayvanlara kapatmak istediği için yuvalarını bozar. Bu savaşı insanların kazanması ile birlikte tavşan Peter ve arkadaşları oradan ayrılır. Savaş sırasın da her şeylerini kaybetmişlerdir. Artık bir evleri ve bir eşyaları yoktur. Ormanın derinliklerine gittikçe kendilerine soğuktan ve yağmurdan korunmak için derme çatma çalılardan bir ev yapmaya başlarlar. Orada kendilerine bir aile kurarlar. Peter bir gün kimseye haber verme den yaşadıkları yerin bahçesin den ayrılarak yaramaz bir tavşan gibi koşmaya başlar. Koştukça doğanın içine karışır ve evine gidiş yolunu bulamaz. Peter artık insanların dünyasına geçmiştir. Nasıl geri döneceğini bilemez ve insanlar ile iletişim kurmaya çalışır. Yaptığı yaramazlıkların bir çocuk tarafın dan hoşuna gitmesi sayesinde Peter alır ve götürür. Tüm bu hikaye işte Tavşan Peter 2 filmi izle diye bolfilmizle.com da sizlerle.Tavşan Peter 2 Filmi HDAilesinin her şeyi riske atarak aramaya başladığı Peter'ı bir türlü bulamazlar. İnsanların dünyasına geçebileceklerini düşünerek hiç durmadan oraya giderler ve yaramaz tavşanı bulmak için hemen araştırmaya başlarlar. Ama Peter ise burada mutlu olduğunu düşünmeye başlar ve yaptığı yaramazlıkların ve muzipliklerin insanlar tarafın dan beğenilmesi hoşuna gider. Nasıl bir tavşan olmak istediğini çözmeye çalışan Peter arkada bıraktığı ailesini de özlemeye başlamıştır. Evden kaçan Peter ailesinin onu arayıp aramadığını düşünürken bir yandan da yaşadığı hayatı sevmeye başlamaktadır. Ailesinin onun için girdiği riskte küçük kardeşlerinin ve yaşlı babasının başına gelebilecekleri de düşünerek dönmek mi yoksa burada insanlar ile beraber kalmak konusun da karar vermek zorundadır. 2020 yılında Peter Rabbit 2 adıyla vizyona giren komedi animasyon filmi ailecek izlenebilecek hd kalitede türkçe dublajlı bir filmdir. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 284
 • 12