2020 dram filmleri
Derin Sular – Underwater
İncele
Derin Sular – Underwater
Türkçe Dublaj
Derin Sular Türkçe Dublaj izle, keşif ekiplerinin çalıştığı bir şirkette dört kişi en iyileri zor bir görev için seçilmişlerdir. Yapacakları görev okyanusun en derin noktasına gidip orada bir sondaj yaparak yerin altına inmektir. Kura ile çekilen ekip için bu yaşayacakları deneyim bilim dünyasını fazlasıyla aydınlatacaktır.Ekip yapacakları keşif için fazlasıyla heyecanlıdırlar.Hepsi aldıkları eğitim ile beraber işinin en iyilerinin arasından seçilmişlerdir.Karadan sekiz bin kilometre uzaklıktaki yolculuğa nihayet çıkmaktadırlar.Denizin tam ortasına geldiklerinde ise inecekleri derinlik on bir kilometredir.İlk defa bu kadar derine inecek olan keşif ekibini neler yapabileceklerini öğrenmek için ellerinden geleni yapmaya hazırlardır.Şirket yetkilileri ekibi bıraktıktan sonra tam bir ay için de geri geleceklerini söylerler.Derin Sular izle Full HD2020 de çıkan korku dram yapımı Derin Sular filmi izle hakkında, okyanusun en derinlerini keşfetmeye hazır dört kişilik ekibin süreleri başlamıştır.Deniz altı ile yaklaşık on bir kilometre dibe indikten sonra yeni teknoloji su altı ekipmanları ile yapması gerekenleri hazır edip sondaj zamanı gelmiştir. Yaptıkları sondaj ile yerin altında bir yerleri oynatarak deprem olmasını sağlamışlardır.Oluşan çatlaktan çıkan sarsıntı içinde bulundukları denizaltının alt bölümünü neredeyse tamamen kaybetmişlerdir.Yaşanan depremden dolayı haberleşme ve hareket etme kabiliyetlerini kaybetmişlerdir. Tek başlarına denizin en derin yerinde ve dibinde mahsur kalarak kendilerinin bir ölüm kalım savaşının ortasında bırakmışlardır.Derin Sular Filmi TürkçeDenizaltının altta kalan platformun yıkılması ile beraber dört kişilik olan grup ayrı ayrı ikişer kişilik mahsur kalırlar ve birbirlerine ulaşmanın tek yolu denizin dibinden çıkıp diğer tarafından içeri girmektir.Fakat deniz de öyle bir gürültü meydana gelmiştir ki yalnız olmadıklarının farkına varmaları fazla uzun sürmedi.Bir karar verip ya kalacaklardı yada birbirlerinin yanına giderken savaşarak öleceklerdi.Savaşmayı tercih edenler denize inme hazırlıklarına başlayarak ne ile karşılaşacakların dan habersiz bir şekil de ilerlemeye devam ederler.Denizin dibindeki deprem yaratan şeyin ne olduğunda ufacık bir fikirlerinin olması ne ile karşılaşacaklarını bilmemeleri işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Denizaltıya ilerlemeye çalışırken bir arkadaşlarının bir anda ortadan kaybolması hepsi için korku dolu anların başlamasına yol açtı. Bu tür okyanus da geçen filmleri seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken yapım Derin sular türkçe dublaj bolfilmizle.com da sizlerle.
 • 90
 • IMDb 9
 • 634
 • 24
The Last Full Measure Türkçe Dublaj 2020 izle
İncele
The Last Full Measure Türkçe Dublaj 2020 izle
Türkçe Dublaj
The Last Full Measure Türkçe Dublaj izle, Vietnam Savaşı yakın tarihte yaşanan ve dünyanın en büyük savaşlarındandır. Çok fazla insanın öldüğü bu savaşlar da onların hayatlarını kurtarmaya çalışan bir doktor çaresizce çabalamaktadır. Savaş sırasın da uçaktan atılan bombalar ile sivil halktan bir çok çocuk yanarak can vermiştir.Yaralı olanlar ise her gün yaşadıkları acılar yüzünden artık dayanamayacak hale gelmişlerdir. Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın savaşın başladığı sıra da sahaya gelen helikopterlere binip gidebilme şansı var iken arkasın da bıraktığı onlarca ağlayan yardıma muhtaç insanları düşünerek kendi birliği ile beraber ayrılmayıp orada kalarak geride kalan yaralıların bütün tedavilerini üstlenerek kendi canını hiçe saymaktadır. Kaldığı çatışma bölgesin de kaçacak hiç bir yer yoktur.The Last Full Measure Filmi izleThe Last Full Measure filminin devamında uçsuz bucaksız orman da başlayan savaşta bir şekil de kendini saklamayı başarmış olan Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın kendi sayesin de kurtaracağı altmış askerin savaş gazisi olarak kalmalarını sağlamak amacı ile kendi hayatının feda etmekten çekinmemiştir. Bu savaş ile beraber ağır yükün altına giren devlette kendi çıkarları için mücadele etmektedir.Ülkede ki savaşla insanlar iki gruba ayrılmaktadırlar. Birileri hükumete destek verirken diğer bölüm ise savaş karşıtı olarak mücadele etmektedir. Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın yerel halka askerlere ve sakat kalan bütün çocuklara yaptığı yardımlar sayesin de hepsi yaşama tutunmayı başarmıştır. Hakkettiği değeri hiç bir zaman göremeyecek olmasına rağmen kendi ile gurur duymaktadır. İşte The Last Full Measure filminin konusu böyle.The Last Full Measure HD izleKurtardığı hayatlar ile devlet tarafın dan madalya ile ödüllendirilen ailesi doktorun savaştan dönemeyeceğini söylerler.Savaşta kurtardığı hayatlar artık savaş gazisi olarak hayatlarına devam etmektedir.Kendi çocukları hükumet ile görüşerek Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın kurtarmış olduğu gazilerin yanlarına giderek savaşı birebir onların ağzın dan dinlemek isterler.Babalarının geçmişte yaptığı büyük kahramanlık öyküsünü onun kurtardığı yaralı askerler den ve sivillerden dinleyerek olayların gerçekten de daha kötü olduğunu ve doktorun orada kalmak için nasıl kahramanca ölüme gittiklerini anlatırlarken dinleyenleri kanlarını dondurmaktadır. Hiç kimsenin yapamayacağı bir kahramanlık gösteren Hava Kuvvetleri doktoru William Pitsenbarger'ın hayatı tam altmış askere canından olmuştur. Her savaş dram türünde filmi sevenin kaçırmaması gereken The Last Full Measure izle sizler için 1080p kalitede bolfilmizle.com da.
 • 110
 • IMDb 8
 • 331
 • 1
The Turning – Dönüş
İncele
The Turning – Dönüş
Türkçe Dublaj
The Turning izle, Flora ve Miles daha okul çağın da iki küçük kardeştir. Herkes gibi ailesi ile beraber eğlenceli bir günün daha sonuna gelmişlerdir. Eve dönüş yolunda trajik bir kaza sonucu hem annesini hem de babalarını kaybetmişlerdir. Aynı anda iki ebeveynlerinde ölmesi zerine büyük bir yıkım yaşayan küçük kardeşler bundan sonra ne olacağını bilmemektedirler. Sürekli ağlayarak annesini arayan çocuklar onların bir daha hiç gelmeyecek olmasını bir türlü kabul edememişlerdir. Sosyal hizmetler tarafın dan iki kardeşe bir kadın getirilerek onlar ile ilgilenmesi için tutulmuştur. Genç kadın çocuklar ile tanıştıktan sonra bir an önce çocukların yaşadığı konağa yerleşmek için eşyalarını toplayıp yola çıkmıştır. Bu genç kadın Kate annelerinin bir arkadaşı tarafından tutulmuştur.The Turning Full FilmFlora ve Miles'ın yeğeni çocukların bütün sorumluluğunu üstlenerek onlar ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. Genç bakıcı Kate çok zaman geçmeden hemen konağa yerleşerek işine başlamıştır. Kate için bu büyük ev biraz ürkütücü gelmektedir. Soğuk ve bazı odalarının da karanlık olması onu korkutmaya başlamıştır. Geceleri açıklanamayan ve tuhaf durumlara maruz kalan Kate gün geçtikçe işlerin daha da tuhaflaştığını farkeder. Orada ne kadar kalmak istemese de çocukları da yalnız bırakmak istemez. Annelerin den yeğenlerine emanet kalmış olan bu küçük çocuklara bakıcılık yaparak biraz da olsa onların gülmesini sağlamak için uğraşmaktadır. Bir süre sonra araştırma yapmaya başlar. Konağın geçmişi ile ilgili internet bulabileceği her şeye bakar. The Turning filminin genel konusu bu şekilde.The Turning 1080p izleZamanın da yaşanmış olan ilginç olaylara tanık olur. Artık biliyordur ki konağın sırlarla dolu ürkütücü bir geçmişi bulunmaktadır. Hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamaya başlamıştır. İki kardeş aileleri olmadan artık yalnız ve savunmasızdır. Kate konağın sırrını çözdükçe daha da derine ve karanlıklara doğru çekildiğini farkeder. Konakta yaşamış olan bir kadının büyülü güçlere sahip olduğunu ve cadı olarak anıldığını öğrenir. Her şeyi öğrendikten sonra daha da korkar ve korktukça büyücü kendini daha fazla gösterir. Çocukları kullanarak kadını ele geçirmeye çalışan büyücü Miles'ı etkisi altına çoktan almıştır. kate'i öldürtmeye çalışan büyücü sıranın küçük kıza geldiğini anlatmaya çalışır. Miles çoktan büyücünün elindedir ve ruhani bedeninin nasıl geri alacağı konusun da hiç bir fikri yoktur. Korku dram türündeki 2020nin ilk filmlerinde The Turning türkçe dublaj izleme seçeneği ile sadece bolfilmizle.com izleyicilerine özel sitede.
 • 90
 • IMDb 9
 • 402
 • 12
Mulan Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Mulan Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Mulan Türkçe Dublaj izle, Büyük bir imparatorluk ordusun kurulması ve savaşması için yetiştirilen genç askerlerin yaşam mücadeleleri ne kadar zor olsa da her ailenin bir erkeğinin yapmak zorun da olduğu mecburi bir görevdir. Çin imparatorluğu kendi ülkesini ve insanlarını Kuzey istilacıları ve yağmacıların dan korumak için İmparatorluğun ordusun da katılması gereken bir aile erkeği olmaması yüzün den ailenin en büyük kızları ülkesini korumak adına imparatorluğa katılmak ister. Babasının çok hasta olması üzerine onun savaşa gidecek durum da olmadığını bildiğin den Çin İmparatorluğunun görevlileri geldiğin de evin erkeği kılığına girerek kendini askeriyeye teslim eder. Herkesin inandığı ve kandığı bu görünüşüne aldırış etmeden devam eder. Babasının sağlığı her şey den önemli olan Mulan savaşmak ve onun hayatını kurtarma sadece bir görevdir.Mulan Filmi Full izleBabasını çok seven Mulan onun için her şeyi göze almaktadır. Yaşadıkları çağ da kadınların sadece çocuk bakıp temizlik ve yemek yapıp sadece erkekleri mutlu etmek için var olduklarına inanmaktadırlar. Mulan bu konuşulanlar ve kurallar karşısın da istemediği şeyleri yapmaktan çekinir. Mulan babası tarafın dan yetiştirilmiş bir kız çocuğudur. Babası eski den ülkesi için savaşan onurlu ve ödüllere layık görülmüş bir savaşçıdır. Babasının gurur duyacağı bir savaşçı olmak için ülkesinin korumaya giden Mulan erkek olarak katıldığı bu savaşta onları yöneten komutanına aşık olur. Ona gerçeği söyleyememesi ve savaş ta olmaları işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Savaşta babası gibi gösterdiği üstün yetenekleri sayesin de her daim övgü için de dolaşmaktadır. Mulan filminin konusunu beğendiyseniz filmini de izlemenizi tavsiye ederiz.2020 Mulan Filmi izleBasit bir çinli kızın bir anda bir halk kahramanına dönüşerek Hunlar ile yaptığı savaşların çoğun da üstün bir akademik güç göstererek babasının ona olan inancını sa boşa çıkarmamaktadır. Mulan savaştayken bir haber geliyor ve Çin İmparatorluğu babasının da savaşa gönderildiğini öğreniyor. Mulan bunu duyduktan sonra savaştığı bölgeden çıkarak babasının gönderildiği yere doğru yolculuğa çıkıyor. Savaştan uzaklaştığı için kaça olarak ilan edilen ve her yerde aranan Mulan babasını bulmak için bütün bu zorlu mücadeleleri kazanmak zorunda olduğunu görüyor. Kendini bir anda farklı ve başka bir savaşın için de bulması babasının hasta hali ile bu kadar çok savaşmaya gücü olmadığını bildiğin den her seferin de onun ölmüş olacağı gerçeğini de aklından bir türlü çıkaramıyor. 2020 mulan filmi izle bolfilmizle.com da 1080p sizlerle. 
 • 90
 • IMDb 9
 • 381
 • 9