2019 dram filmleri
The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
İncele
The Song of Names Türkçe Dublaj Filmi izle
Türkçe Dublaj
The Song of Names Türkçe Dublaj izle çok başarılı bir müzisyen olarak hayatına devam eden ve çok iyi keman çalan bu adam öldükten sonra kemanını ve müzisyenliğini yerine bıraktığı dokuz yaşında ki oğlu Martin'dir. Aynı babası gibi küçük yaşta keman çalmaya başlayıp babası gibi iyi bir müzisyendir. Martin'nin kendisi gibi keman çalan ve müzisyen olarak hayatına devam eden çok iyi anlaştığı arkadaşı David ile beraber hiç ayrılmadan hayatlarına devam ederler. Tanıştıkları zaman savaş yeni başlamaktadır. Onlar ikinci dünya savaşının başlamaya yakın zamanların da arkadaş olmuşlar ve bir daha hiç ayrılmamışlardır. David Martin'nin evine taşınır ve ailesi ile beraber yaşamaya karar verirler. Böylece birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Yaşadıkları ülkelerinin durumları iyice kötüleşmektedir. The Song of Names işte bu konuda gösterilen ilk filmdir.The Song of Names HDBiraz daha The Song of Names filminden bahsedersek savaşın çok yakın bir zaman da başlayacağını bilmektedirler. Savaş başlamaktadır ve iki arkadaş kardeş gibi büyümeye devam ederken aralarından bir tanesi David bir anda ortadan kaybolur. Ne olduğunu anlamaya çalışan Martin nereye gitse de David'i bulamaz.Beraber yapacak oldukları keman gösterisi için sahneye çıkmalarına son iki gün kalmışken ve David burada bulunmaktan o kadar çok istekli iken bir anda yok olması Martin'de şüphe uyandırmıştır. Kardeş gibi büyüdüğü bu arkadaşının nereye gittiğine dair hiç bir bilgisi bulunmadığı için hayatı boyunca onu bulmak için yemin eder ve kemanını alarak bulunduğu şehirden ayrılmaya hazırlanır. Yapılacak olan gösteride kardeşi yer alamayacağı için Martin'de katılmak istemez ve gider. The Song of Names full olarak sitemizde sizlerle.The Song of Names FilmiMartin babasının çok önemli bir sözü gelmektedir aklına ona asla bir müzisyene güvenme demiştir. David'in ne oldu da her şeyi bir anda bırakıp gitmişti Marti'nin en çok ta kafasını huzursuz eden bu olmuştur. Londra'nın tam da savaş öncesi olan bu olaylar Martin'i korkutmaya başlamıştır. Martin yollara koyulduktan sonra aradan on yıl geçmesine rağmen David'i bir türlü bulamamıştır. İngiltere'ye gitmeye karar verir. Yerleşmek için kendine ufak bir kasaba aramaya başlayan Martin sonun da istediği gibi bir kasaba bulur ve kardeşinin İngiltere'de aramaya başlar.Ve sonun da kardeşinin İngiltere'nin küçük bir kasabasın da tesadüfen bulur. Bunca zaman sonra aradığı kardeşi karşısındadır ve daha ona ne söyleyeceğini bile bilemez. Bir daha yanından ayırmayacağını söylemeye çalışırken her şey düzene girmeye başlayacaktır. The Song of Names izle sevenlerine muhteşem bir dram atmosferi sunan bir film. Yapımı hd kalitede bolfilmizle.com da izleyin.
 • 113
 • IMDb 9
 • 181
 • 0
Dark Waters – Karanlık Sular
İncele
Dark Waters – Karanlık Sular
Türkçe Dublaj
2019 Dark Waters filmi, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ile ilgili karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediyor. DuPont skandalının saklı kalmış gerçeklerini gün yüzüne çıkarıyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir.Buradan hareketle film, dünyanın en büyük kimyasal şirketlerinden DuPont’a açtığı davayla yıllardır süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’ın hikayesini anlatıyor.Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştırmaktadır.İşi gereği çok fazla düşmanı ve onu yerle bir etmek isteyen şirket sahipleri ve büyük iş adamları da bulunmaktadır.Dark Waters full, Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder.Ünlü avukat yaptığı araştırmalar sonucunda çok büyük bir şirketin bu olayların arkasında olduğunu öğrenir. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.Bu olayların içinde ailesini ne kadar çok karıştırmamak istese de yaşanan olayın büyüklüğü düşünüldükçe bu insanlar ünlü avukatın peşini bırakmaları çok zor görünüyor.Kimyasal şirketlerin savunma avukatlığını üstlenen Robert Billott'un zamanla taraf değiştirip gerçekleri aramaya koyulmasını konu edinen Dark Waters'ın hikayesi ise şöyle başlamaktadır.2019 Dark Waters Film konusuRobert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya mecburdur.Sadece onun ailesi ile ilgili değil bu atıklar bir çok kişinin ailesinin ve çocuklarını tehdit etmektedir. Dark Waters, 1990'ların sonlarında Batı Virginia'daki kimyasal devi Du Pont ile zehirli kimyasal C8'i yasadışı boşaltımları sebebiyle mücadele eden Rob Bilott'un gerçek hikayesine dayanıyor.Ünlü avukatımız bunca olayın arkasında bulduğu bu büyük şirketi devirmeyi başarabileceğine inanmak için neleri feda ettiğini bir kez daha düşünmesi gerekecektir. 2019 dram filmi Dark Waters türkçe dublaj izle diye HD kalitede bolfilmizle.com da. Dark Waters izle 1080p film kalitesi ile sizlerle.
 • 126
 • 299
 • 0
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
Seberg Türkçe Dublaj izle, Çok genç bir FBI ajanı olan güzel bayan yaptığı işte hem tecrübesiz hem de biraz korkmaktadır. Bir sanatçının hayatın da neler yaptığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu aktris Jean adın da görünüşte kendi hayatında biridir. İşinin daha başların da olan ajan tedirginliğini belli etmemek için hemen işe koyulur. Jean isimli bu genç kadının çok yüksek bir mevkiden bir hakim ile birlikteliğini ispatlamaya çalışacaklardır. Yaşanan durumların farkında olan Aktiris gördükleri karşısın da hem kendi hem de sevgilisi için adına çıkan hikayeler hakkın da çok fazla sorun olduğu ve kendi işini kariyerini küçük düşürdüğü için araları bozulmaktadır. Sürekli adamlar tarafın dan tacize uğramak zorunda kalan Jean özel hayatı ile yaşanan olaylar dan artık korkmaktadır.Seberg Filmi izleSeberg 1080p izle hakim ile ilişki kurmasın dan dolayı bütün gözleri üzerine çekmiş bulunmaktadır.Hayatı boyunca takip edilecektir. Jamal ile beraber mutlulukları kısa sürmek zorunda kalan Jean yaşadığı olaylar yüzün den psikolojisi bozularak kendi daha sesiz bir yerlere gitmek adına ülke den ayrılmaktadır. Yaşanan olayların yüzünden kariyerin de düşüşler yaşamaya başlamaktadır. Ülke den çıkmasına rağman FBI ajanları hala peşini bırakmamışlardır. Onları gördükçe daha ne istediklerine bir türlü anlam verememektedir. Gönderdikleri bu genç ve tecrübesiz FBI ajanı kendi için bile yapmış olmasına rağmen amatörlüğünün vermiş olduğu duygulara yenilerek Jean ile konuşmaya karar vermiştir. Yaşadığı olayların ve sürekli birinin onu takip etmesi sonucu ajan da bir takım insani duyguları ortaya çıkarmıştır. İşte tüm bu film detayları Seberg filmi izleyenlerine özel.Seberg Full izleTam yaşadıkları yıl da insan hakları yasasının uygulanmaya başlandığı bu dönemler de yaptığı şeylerin insan haklarına aykırı olduğunu düşünerek ona gerçekte neyin ne olduğunu söylemeye karar verir. Genç yaşta yaşadığı bu psikolojik sorunlar ve üzüntüler yüzünde depresyona girer. Çektiği acıların kendisine ağır gelmesi ile beraber intihar etmeye karar verir ve kendini genç yaşta kurban ederek öldürür.FBI ajanın bunu öğrenmesi üzerine genç aktris ile görüşemediği için çok fazlaca pişmanlık duyarak yaşadığı sıkıntıları anlamadığı için suçluluk duygusun dan bir türlü kurtulamaz.Zamanın da yetişemedi için öldüğünü düşünmekten başaka bir şey gelmez elinden güzel aktris aşık olduğu adamı kaybetmesi üzerine hayatına son vermeye karar vermiştir. Seberg izle 2019 yılının en iyi biyografi dram yapımlarından. Full film Seberg Türkçe Dublajlı olarak bolfilmizle.com da sizinle.
 • 103
 • 242
 • 0
Muhbir – The Informer Türkçe Dublaj 2019 izle
İncele
Muhbir – The Informer Türkçe Dublaj 2019 izle
Multi Dil
2019 Muhbir Türkçe Dublaj izle, Herkesin sevdiği ve hayran olduğu adını duyurmuş ve polislik hayatın da yaptığı bir hata dan dolayı FBI tarafın dan açığa alınarak görevine son verilen Pete işin den ayrıldıktan sonra ailesini de yanına alarak çiftlik evine taşınır ve orada başka işler ile meşgul olur.Diğer insanların yaptığı gündelik işler ile birlikte pek rahat olmasa da ortama ayak uydurmaya çalışmaktadır. Kızı ve karısı ile gerçekten mutlu olan Pete tekrar göreve dönmek istediğin den bile pek emin değildir.Çiftlikte ailesi ile geçirdiği zamanlar da bile işini düşünmeden duramaz.Taki bir gün kapıda eski iş arkadaşları ve aynı zaman da FBI ajanları çıkagelir.Onları görür görmez bir sorun olduğunu anlar ve elinden ne geliyorsa yapmak için hazır olduğunu söyler.Muhbir Filmi Full izleÇok ciddi suçlar dan hüküm giymesi gerek bir çete liderine muhbirlik yapması gerektiğini söylerler.Pete bu görev için fazla dürüst olduğunu belirterek yapamayacağını dile getirir.Fakat ajanlar için bu teklifi geri çevirmek bir gerekçe olmamıştır. Bu işe yapmaya zorlamak zorunda olduklarını belirtirler.Pete ailesine gelebilecek zararları düşünerek tekrar kabul etmez ve ajanları evinden kovar. Dışarı çıktıkların da Pete ve karısı bir olaya karışır ve Pete karısına saldıran adamı döverek öldürür. Bu sebepten dolayı Pete hapse girer. Hayatı tamamen mahvolmuş şekildedir. Kızını devlet almıştır ve sevdiği karısı ise hastanede yatmaktadır. Kendisine tuzak kurulduğunu düşünerek evine gelen ajanlar ile tekrar temasa geçmek ister. Onları çağırarak konunun ne olduğunu tekrar dinlemek ister.The Informer 1080p izleNewyork'un en güçlü ve yakalanması zor suç baronların dan bir tanesinin yakalanmasını ve yaptıkları suçları ispat etmesi için bir muhbire ihtiyaç duyduklarını söylerler. Pete ise karşılığın da özgürlüğünü kazanacaktır.Kendi için fazlasıyla zor olan bu görev de özgürlüğünü almak ve ailesine tekrar kavuşabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmak zorundadır. Pete işi kabul eder ve ajanların kurduğu çok gizli bir operasyon da işler istenildiği gibi gitmez ve bir polis memuru vurularak ölür. Pete'in kimliğinin açığa çıkması sebebi ile kaçar.Hapishanede olan Generalin suç ortakları Pete'i öğrenir ve öldürmek isterler. Kaçmaya çalışan Pete'i bu sefer de FBI yakalamak için peşine düşer. Pete hem ajanların hem de uyuşturucu baronunun kovalamacasında çapraz ateşte kalmaktadır. 2019 yılında gösterime giren dram suç türündeki Muhbir filmini mutlaka bolfilmizle.com da izleyin.
 • 113
 • IMDb 6.4
 • 471
 • 0
Cats – Kediler
İncele
Cats – Kediler
Türkçe Dublaj
2019 Cats filmi, Kediler daima topluluk halinde gezen sevimli yaratıklardır. Kabile halinde dolaşıp birbirleri ile beraber seyahat ederler ve birbirlerini korumakla görevlidirler. Jellicles adlı bir kedi kabilesi, bir gece içerisinde yaşamlarını kökünden değiştirecek olaylara dahil olurlar. Nasıl yaptıklarını bilmeden dahil oldukları olay yüzünden tüm hayatları değişmenin eşiğine gelmiş gibi gözükmektedir.Kediler için bir çeşit cennet olan Heaviside isimli bir yer vardır. Oraya gitmek her kedinin hayalidir.Orası kediler için bir cennet olarak varsayılmaktadır. Heaviside ise yeniden doğuşu simgeler.Yeniden doğuş her şeyden arınarak cennetin yolunu bulmaya çalışmaktadır.Bunu yapacak olan kedi ise kim olduğu bilinmemektedir.İçlerinden sadece biri cennetin yoluna gidebilecektir.2019 Cats FilmiAralarında kimin gideceğine karar vermeden önce elebaşları olan kedi kral tabii ki kimin gideceğini düşünmektedir ve sonunda son kararı o verecektir.Kralın görevi de oraya gidecek olan kediyi seçmektir.Ancak Macavity isimli kötü kedi, bu seçimi duyduktan sonra sadece kendisi gitmek istediği için başka diğer kedilere fırsat vermeyecektir bunun içinde bir plan gerçekleştirerek kralın bir şekil de seçimi yapmamasını sağlamaya çalışmaktadır.Kendi tarafına çektiği diğer kötü kedileri de yanına alarak kral için planlar hazırlamaya başlarlar ve bir an önce yola koyularak kralı kaçıracaktır. OlaGeri kalan diğer kediler yani kralın tarafında olan kediler karşı atak yapmak için ayrı bir topluluk kurarak onlarda beraber bir plan yaparak buna engel olmaya çalışacaklardır.Bir müzikal olay olan bu kabile bundan yola çıkarak filme aktarılıyor ve her şey sıradanmış gibi gözükse de kedilerin kendi içlerinde oluşturdukları arkadaş gurupları yavaş yavaş onları birbirinden ayırmaktadır.Farkın da olmadıkları bu arkadaşlıklar diğer kediler arasında soğukluğa sebep olarak bölünmeler yaşanmaya başlamaktadır.Cennet dedikleri yere gitmek bütün kedilerin hayali olarak kalmaktadır çünkü oraya nasıl gidilebileceğini bir tek Kral bilmektedir.Kral da kötü olan kediler tarafından kaçırıldığına göre kendileri için kurdukları bu hayal artık imkansız gibi görünmektedir.Kralı kurtarıp cennetlerine gidebilmek için onlar için hazırlanan bu tuzakları başarı ile geçip istedikleri şeye hep beraberce ulaşmak için ellerinde geleni yapmak zorundadırlar. 2019 cats filmi izle bolfilmizle tarafından fantastik film severler için hd kalitede yayınlandı.
 • 110
 • 425
 • 4
Richard Jewell Türkçe Dublaj 2019 izle
İncele
Richard Jewell Türkçe Dublaj 2019 izle
Türkçe Altyazı
Atlanta'da olimpiyatların yapılmaya başlandığı yer de Centennial Olympic Parkında görevli bir güvenlik memuru olan Richard Jewell amacı ve işi sadece insan hayatlarının tehlikeye girmemesini sağlayarak polise yardım etmeye çalışıyordur.Onun için değerli olan bu görevi bir gün bir polis olarak devam ettirmek istemesidir. Kendi hayatını hiçe sayarak bu zamana kadar defalarca insanları kurtarmış olan Richard kendini yeterince ispatlamış biridir.Yaz olimpiyatları için toplanmaya başlayan halk çılgın bir kalabalığın içine girmek zorunda kalan Richard bir yandan düzeni sağlamaya çalışırken bir yandan da gözlerini dört açarak etrafta olup bitenleri izlemek zorundadır. 1996 yılının ortasın da başlayan eğlenceler uzun bir süre devam etmektedir. İnsanlar için her bir tedbiri almaya çalışarak işinin en iyilerin den olmaya çalışmaktadır.Richard Jewell Filmi izleYaz olimpiyatları sırasın da Richard çok önemli bir şey fark etmektedir. Tribünlerin altın da duran bir çanta etrafın da kimse olmaması çantanın sahibini belirlemesini zorlaştırmaktadır. Çantanın yanına giderek kapağını açar açmaz kısa süreli bir şok geçirerek önce ne yapacağını bilemez ondan sonra ise hemen polislerin yanına giderek Centennial Olympic Parkında tribünün altında bir çantanın için de bomba olduğunu söyler.Bir anda tek amacı orada bulunan binlerce insanı çıkarmaktır.Hiç vakit kaybetmeden bütün kalabalığı oradan uzaklaştırmaya çalışmaktadır.Polislerin gelmesi ile birlikte kısa sürede parkı tahliye ederler.Şimdilik kimsenin canına bir zarar gelmemiştir. Richard'ın da istediği ve yapmaya çalıştığı şey de budur. Fakat gazetecilerin gelmesi ile birlikte ortalık biraz karışır.Richard Jewell Filmi FullKendini bilmez bir gazeteci daha iyi haber yapmak adına Richard'ı suçlamaya çalışmaktadır. Bombayı oraya koyanın o olduğunu söyleyerek bu haberden çok büyük kazançlar elde edebileceğine inanmaktadır. Ve istediği de olmuştur. Richard bombayı haber verenin kendisi olması dışın da masum olduğunu söyler ve yapılan haberlerin yalan olduğunu belirtir.Polisin kuşku duyması üzerine Richard sorguya alınır ve medyanın çıkarmış olduğu haber üzerine tutuklanır. Polislerden biri masum olabileceğine inanarak Richard'ın suçsuzluğunu ispatlama adına elinden geleni yapmaya hazırdır.Annesin den başka kimsesi olmayan Richard masum olduğunu kanıtlamak için ne yapması gerektiğini bilmemektedir.Bir anda hayatı altüst olan ve medya yüzünden her şeyini kaybeden Richard'ın tek isteği masum olduğunun kanıtlanmasıdır. 
 • 129
 • IMDb 9
 • 206
 • 0
A Beautiful Day in the Neighborhood – Mahallede Güzel Bir Gün
İncele
A Beautiful Day in the Neighborhood – Mahallede Güzel Bir Gün
Multi Dil
A Beautiful Day in the Neighborhood izle, Amerika’nın sevilen sayılan bir o kadar da meşhur ünlülerinden Fred Rogers ve ödüllü gazeteci yazar Tom Junod arasındaki arkadaşlığa farklı bir bakış açısı ile odaklanıyor. Gerçek olaylara dayanan filmde alaycı gazeteci Junod, saygısız ve gönülsüzce Bay Rogers hakkında bir yazı yazmayı kabul eder ve yazılar yazıldıktan sonra ikili birbirini tanıdıkça birbirlerine ısınırlar ve dost olurlar. İkisinin de gazetecinin hayata olan bakış açısı değişir.Hayatını televizyon ekranlarından çocukları öğretici dersler ve kitaplar ile eğitmeye adayan Fred Rogers'ın yaşamını anlatacak olan A Beautiful Day In The Neighborhood'dan 2003 yılında hayatını kaybeden Rogers'ı büyülü ve eğitici bir hayat hikayesi ile görmekteyiz.A Beautiful Day In Neighborhood filmi, Fred Rogers ile gazeteci Tom Junod arasındaki dostluğu konu ediniyor. Alaycı ve sarkastik özellikleriyle tanınan gazeteci Junod, Fred Rogers ile olan arkadaşlığı sayesinde empati kurmayı, kibar ve terbiyeli olmayı öğrenecektir.Pentagon belgeleri etrafında dönen yasal süreci konu alıyor. Washington Post çalışanları editör Ben Bradlee ve yayıncı Katharine Graham p) ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından yazılan ve sızdırılan Pentagon belgelerini yayınlama kararı alırlar. Belgelerin, nereden geldiğini bilmedikleri için araştırmaları devam etmektedir.Kesin kaynaklar bulana kadar uğraşacakları çok fazla belge ve okuyacakları çok kitap gizli dosyalar bulunmaktadır.Vietnam Savaşı'nda askerlerinin rolü hakkında kamuoyuna ve kongreye yalan söylediğini, Nixon yönetiminin gizlice savaşı tırmandırdığını ortaya koymaları büyük skandal yaratır.Nixon yönetimi The Post'un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve ABD Savunma Bakanı Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunar. Belgelerin yayınlanabilmesi ve özgür basın kavramının korunabilmesi için gazete ile ordu arasında büyük bir hukuk mücadelesi verilecektir. Amerika Birleşik Devletleri'nin Vietnam'a yirmibeş yıldan uzun süredir yaptığı müdahaleleri gösteren çok gizli belgeleri ele geçirmişlerdir. Bu belgeler devlet sırrı niteliğindedir ve yayınlayıp yayınlamama kararı, gazetenin genel müdürü Katherine Graham ve genel yayın yönetmeni Ben Bradlee'ye kalmıştır. Belgeleri yayınlayan gazete, müthiş bir sansasyon yaratır, ancak Graham ve Bradlee Amerikan devletini karşılarına almıştır ve hapse dahi girmeleri artık söz konusudur.
 • 107
 • 301
 • 2
Küçük Joe – Little Joe
İncele
Küçük Joe – Little Joe
Türkçe Dublaj
Küçük Joe Türkçe Dublaj izle, Alice dünya için en önemli bilim insanı olma yolunda ki çabası sonun da başarıya ulaşmaktadır. İş teklifi gelen bu büyük şirket adına çalışmak için her şeyini feda eden Alice sonun da zaferini kazanmıştır. Değişik türde bitkiler ve ağaçlar yetiştiren Joe yaptığı bitkilerin eşi benzeri bulunmaması üzerine kendisin de kıymetini artırmaktadır. Alice eşin den ayrıldıktan sonra bekar bir anne olarak hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Girdiği şirkette uzman bir bitki yetiştiricisi olarak çalışmaktadır. Genellikle genetikleri değiştirilmiş bitkiler üretmektedir. Bu genç kadının uzun yıllardır baktığı ve büyüttüğü tek bir bitkisi vardır. Güzelliği ve renkleri ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Eşi benzeri olmayan bu bitki zarafeti ile göz kamaştırmaktadır.Küçük Joe HDKüçük Joe filmi izle, Sadece güzelliği ve renkleri ile değil tedavi edici özelliği ile de bilim dünyası için çok büyük bir umut olmaktadır. Alice bu bitkiyi her gün düzenli aralıklar ile besler ve mutlaka onunla bir insanmış gibi her gün konuşur. Onun en iyi şekil de büyümesini sağlamak için yaşadığı ortamı da en ideal sıcaklığa getirip saatte bir sıcaklığını kontrol etmektedir. Genç kadın akşamları eve giderken sürekli bitkiyi düşünür ve sonun da kendi yanın da daha iyi olacağına karar vererek bitkiyi şirket politikasına uygun yaptırıp evine götürmeye karar verir. Oğlu Jeo'ya sürpriz yaparak bitkiyi ona hediye eder. Oğlu ise bitkiye hemen bir isim bularak ona Little Jeo demeye başlar. Bitki eve geldikten sonra etraf ta farklılıklar hisseden Alice her zaman evden ayrılırken kafası karışmış bir haldedir. Little Joe filmi hd kalitede türkçe dublaj ile konusu sizde.Küçük Joe Filmi FullBitki büyüdükçe etrafa dökülen tohumlar ve yapraklar Alice în üzerinde değişik bir etki yaratmaktadır. Yaşadığı ortamın gerçek mi yoksa sadece kafasında yaşadığı bir haya ürünümü olduğunu çözeme. Gerçek dünya ile hayal dünyasını birbirine karıştırmaya başlar. Bitkinin her insan üzerin de farklı etkiler yarattığını düşünmeye başlar. Kendi yarattığı çiçeğin verdiği koku insanlara mutluluk hormonunu salgılamasına yardımcı olup onları mutlu olmaya teşvik etmesi gerekirken kendisinin bu değişik duyguların ortaya çıkması sonucu kendisin de etki edenin ne olduğunu araştırmaya başlar. Yarattığı bu bitkinin tüm insanlığa yayılacağını fark etmesi üzerine bir seçim yapmak zorun da kalacaktır. Bu seçim sonucun da Bitkisinin tamamen yok olmasını göze alabilecek midir? Küçük Joe izle filmi sitemizde 2019 bilimkurgu kategorisinde sevilen yapımlarından bolfilmizle.com da sizlerle.
 • 100
 • IMDb 4.7
 • 284
 • 8
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi – Portrait de la jeune fille en feu
İncele
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi – Portrait de la jeune fille en feu
Türkçe Dublaj
2019 Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi izle, Marianne isminde güzel ve genç bir kadın denizin ortasında ki bir adada yaşamını sürdürmektedir. Orada bulunması ve güzel çevresinden dolayı her yeri resmetmektedir. Yaptığı güzel resimler ile adını duyuran Marianne bir çok ülkenin krallıklarının da ilgisini çekmektedir. Heloise ismin deki bir kadın ise manastırdan yeni ayrılmaya çalışan ve hiç istemediği bir evlilik yapmaya zorlanan bu kadının güzelliğini Marianne'ye resmetmesini söylerler. Verdikleri bu görevden kimsenin haberi olmamasını tembihlerler ve çizeceği kadının resminin de ondan habersiz gizlice çizilmesi gerektiğini söylerler. Bu resmin ona düğün hediyesi olarak verileceğini anlatırlar. Marianne bu teklifi güzel bir para karşılığın da kabul eder ve resmini çizeceği bu kadın ile tanışmaya gider.Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi FilmiFilm Alev Almış Bir Genç Kızın Portresinde, Marianne'ye verilen bu önemli görevi sorunsuz ve eksiksiz bir şekil de yerine getirilmesini sağlayacağına inanmaktadırlar. Kendisinin yetenekleri bir süre önce duymuş olan kral ve prens bu işi yapabileceğine inanırlar. Marianne yeni evlenmekte olan bu güzel Heloise’i gündüzleri güzel bir şekil de izlemeye karar verir ve geceleri de kendi kulübesinde resmetmeye başlar. Heloise ile tanıştıktan sonra arkadaş olan bu iki güzel bayan birbirleri ile konuşmaktan çok hoşnutturlar. Bu arkadaşlıkları ilerledikçe derdini Marianne'ye anlatan Heloise aslın da evlenmek istemediğini ve manastırda yeni çıktığını özgür olarak istediğini anlatır. Heloise sevmediği bir adamla ailesinin işi üzerine kurulu bir evlilik yapmak istemediğini ve nasıl kurtulabileceğini öğrenmeye çalışmaktadır.2019 Alev Almış Bir Genç Kızın PortresiZaman geçtikçe anlatılanlar ve birbirlerine sağladıkları düzen sayesin de araların da bozulmaz bir bağ oluşur ve bu iki bayan sonun da birbirlerine aşık olurlar. Beraberin de getireceği ölümleri ve yıkımları düşünmeden birlikte daha çok vakit geçirmeye başlayan bu iki ayrı dünyanın güzel bayanları gündüzleri olduğu kadar geceleri de görüşmeye başlarlar. Birbirleri ile geçirdikleri vakit çoğaldıkça bu iki kadın arasında ki bağda bir o kadar çoğalır. Marianna'nın tek işi bu yeni gelinin resmini boyamaktır. Fakat zaman geçtikçe bunu hem daha iyi şekil de yapar ve önemli olan ise vermek istemez. Kendinin aşık olduğu bu kadının da onun için aynı düşünceleri ve duyguları paylaşmak adına attığı ilk adım da duygularının karşılıklı olduğunu anlar ve birbirlerin den ayrılmamak için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. 2019 da vizyona giren romantik dram filmi Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi filmi izlemek isteyenler için bolfilmizle.com da.
 • 119
 • IMDb 8.5
 • 773
 • 83
The Irishman – İrlandalı
İncele
The Irishman – İrlandalı
Türkçe Dublaj
The Irishman Türkçe Dublaj izle, dünya Savaşında çok zorlu dönemler den geçip oradaki savaş meydanın da görev almış zamanın eski bir askeri olarak anılan Frank Sheeran, yıllar boyu paralı askerlik yapıp bir suç örgütüne bulaşmıştır. Bu örgütün adı Bufalino suç örgütüdür.Uzun zamandır Bufalino için çalışmaktadır. Frank Sheeranın yaşadığı bu kısa hayatının konu olmaya değer bölümlerin den yapılmış olan filmdir. Amerikan tarihinin en eski ve en gizemli suç olaylarından biri olan nerede olduğu hala bilinmeyen eski suç ortağı olan işçi lideri Jimmy Hoffa'nın bir andan kimseye fark ettirmeden ortadan kayboluşunun nasıl olduğunu da çözmeye çalışmaktadır.Dünya savaşın da gazi olduktan sonra emekli olup şehirden taşınmak zorunda kalmıştır.The Irishman Filmiİşte tüm bunlarla The Irishman filmi, güçlü bir mafyaya tetikçilik yapmakta olan Frank Sheeran yıllar boyu Buflino için ünlü isimleri ve zengin olan iş adamlarının dolandırıcılığı ve öldürülmesi gereken kişilerin ölümün de büyük rol oynamaktadır.Frank Sheeran İrlandalı lakabıyla tanınıp bilinmektedir.Bunun yanı sıra devlet için de çalışan Frank Sheeran işçi sendikasının başıdır.Eskiden devleti için savaşan Frank Sheeran artık bir mafyanın tetikçisidir ve çok ünlü bir seri katildir.Frank Sheeran isyankar asi ve hırçın kızı olan Peggy babasının yaptıklarını onaylamamaktadır.Hatta karşısın da durmaktadır.Sendika başkanların dan en iyi arkadaşı olan jimmy Holfa Frank Sheerannın kızına olan tutkunluğu ve aşkıyla bilinmektedir. Peki The Irishman Türkçe Dublaj filmini nereden izleyelim derseniz tabi ki bolfilmizle.com da.2019 The Irishman Full izlePeggyi fazlasıyla önemseyen Jimmynin ortadan kayboluşu bir anda her şeyin değişmesine sebep olmaktadır. Jimmynin kaybolması ile beraber Peggy babası ile çalışmak zorun da kalıp onun nereye gittiğini ya da kim tarafından kaçırıldığını öğrenmek zorundadır.Frank Sheeran kaybolan arkadaşının hiç bir iz bırakmaması olayı oldukça çıkmaz bir hale sokmaktadır. Öldürüldü mü yoksa kendi isteğiyle mi ortadan kayboldu çok fazla sorunu ortaya çıkarmaktadır ve yaşananların ne anlama geldiğini henüz anlamamaktadır.Kendi kızının mutluluğu için elinden geleni yapacak olmasına rağmen henüz bir çözüme ulaşamayan Frank Sheeran bu işi çözmek için de yine tetikçiliğini yaptığı mafya dünyasına adım atarak tekrar İrlandalı olmak zorundadır. The Irishman izle film hd kalitede bolfilmizle.com da. Türkiyede İrlandalı ismiyle yayınlanacak olan film şimdi sizlerle.
 • 210
 • IMDb 8.5
 • 241
 • 0
A Hidden Life – Gizli Bir Yaşam
İncele
A Hidden Life – Gizli Bir Yaşam
Türkçe Dublaj
A Hidden Life izle, ikinci dünya savaşı’nda yaşananların ardından Naziler için savaşmayı reddeder ve bu yüzden de bin dokuz yüz kırk üç yılında idam edilir.Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan A Hidden Life, vicdani retçi olarak II. Dünya Savaşı sırasında Naziler için savaşmayı reddeden Franz Jagerstatter’in verdiği mücadeleye odaklanıyor. Vatana ihanet suçundan idam cezasına çarptırılması gündemde olan Avusturyalı çiftçi, bu tehdit karşısında ideallerini savunmak için inancından ve ailesine olan sevgisinden güç alıyor.1907 yılında Avusturya, radegund'da doğmuş olan franz'ın babası ı. dünya savaşı'nda ölmüş ve 1917 yılında üvey babasını soyadını almış. köy okulunda eğitim gören franz iyi bir katolikmiş. 2. dünya savaşı'nda, köyünde anschluss'a karşı çıkan tek kişiymiş.A Hidden Life Filmiİşte A Hidden Life filminde bu konularda, Franz jagerstatter, 1940 yılında askerlik görevine çağrılmış ve yemin etmiş. kısa bir süre sonra, belediye başkanının müdahalesi sayesinde çiftliğe dönmesine izin verilmiş ama belediye başkanının müdahalesinin eve dönmesine izin verene kadar aktif olarak hizmet vermiş. bu süre zarfında, bu savaşa katılmanın ciddi bir günah olduğuna karar vererek bir daha çağırılırsa gitmeyeceğine yemin etmiş. en çok da Katoliklerin bu savaşın haksız olmadığı ve Bolşevizmi kaldıracağı inancına üzülmüş. çünkü ona göre bir düşünce ile topla, tüfekle savaşılmazmış. bu düşüncesindeki en büyük dayanak ise eğer Bolşevizm ile savaşılıyor olsaydı iyi tarım alanlarının, petrol kuyularının vs. büyük bir etken olmayacağını bilmesiymiş. 1943 yılında tekrar savaşa çağırıldığında kabul etmemiş ve hapse atıldıktan sonra idamına karar verilmiş.Bunun yanı sıra, Nazilerin ülkeyi savaşa sürüklemesi ve 6 milyon Yahudi'nin sistematik olarak katledilmesi de dahil, milyonlarca insanı işbirlikçileriyle birlikte öldürmeleriyle sonuçlanan süreç de özetlenmektedir.1918 ile 1945 yılları arasında sıradan insanların, kurumların ve ülkelerin rolüyle ilgili düşünce ve tartışmaların teşvik edilmesi amacını taşımaktadır.Savaştan önce Avrupa’da yaşayan yaklaşık her üç Yahudi'den ikisi Holokost sırasında öldürülmüştür. 1945’te 2. Dünya Savaşı sona erdiğinde kurbanların bir milyondan fazlası çocuk olmak üzer altı milyon Avrupalı Yahudi hayatını kaybetmiştir. A Hidden Life Türkçe Dublaj izle, bolfilmizle.com izleyicileri için hd kalitede. 
 • 173
 • 400
 • 4
The Lodge – Dağ Evi
İncele
The Lodge – Dağ Evi
Türkçe Dublaj
The Lodge filmi 2019 yılında korku  gerilim türünde vizyona girdi. Genç bir kadının, evlenmeyi planladığı adam ve çocukları ile birlikte hazırladığı hoş ve güzel bir sürprizi yani gittiği tatilde yaşananları konu ediyor. Yazın en sıcak günlerinde, mısır tarlaları arasında bir taşra evinde, dokuz yaşındaki ikiz kardeşler annelerinin eve geri dönmesini beklemektedirler. Richard, hayatının ikinci baharında yaşayan bir adamdır. İki çocuğu ile birlikte yaşayan Richard, ikinci evliliğine hazırlanmaktadır.  Ancak çocukların tek isteği babalarının Grace'den ayrılmasıdır. Sevgilisi Grace ve çocukların kaynaşmasını isteyen Richard, birlikte olmalarını sağlayacak kısa bir tatil planlar. Richard, çocukları ve Grace, şehirden uzakta bulunan bir tatil köyüne gider. Genç kadın, çocukların kendisinden hoşlanmaları için elinden geleni yapar.The Lodge filmi için daha fazla detay verecek olursak, ancak çocukların tek isteği babalarının Grace’den ayrılmasıdır. Anne eve gelir ama estetik operasyon geçirdiği için yüzü bandajlıdır. Yakında üvey anneleri olacak olan Grace hakkında araştırma yapan çocuklar, genç kadının yıllar önce yaşanan bir katliamdan sağ kurtulan tek kişi olduğunu öğrenir.Ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Çocuklar bu kadının kendi anneleri olup olmadığından şüpheye düşerler. Karşılıklı yeniden güven kazanmak oldukça zamanlarını alacaktır.Tüm zamanlarını izole oldukları kalabalıktan uzakta birbirleriyle oyun oynayarak geçiren Elias ve Lucas yanı başlarında olmasına rağmen annelerinin ilgisinden mahrumdur. Çok güzel döşenmiş, pırıl pırıl, modern bir evde geçen olaylar çocukların bu kadın bizim annemiz değil sözlerini sürekli duymaktadır.Geçmişte yaşanan olayın travmasıyla boğuşan Grace, dağ evinden bir takım tuhaf olaylara şahit olur. Evin çevresinde yaşanan korkutucu olayların artmasıyla birlikte Grace, karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Grace'in de problemli bir çocukluğu vardır. Zamanla, onun bir katliamdan sağ çıkan tek kişi olduğunu öğrenirler. Üstüne üstlük bir bu katliam bir tarikatın sorumluluğundadır. İntihar tarikatından kaçarak kurtulan tek kişi olmanın travmasıyla boğuşan Grace ve çocukları daha da ürkütücü olaylar bekliyordur. Dağ evinin dışında ne olduğunu anlamaya çalışırlarken Grace’in karanlık geçmişiyle yüzleşmeye başladığını gözlemleriz. 2019 The Lodge izle gerilim  dram türü severlerin beğeneceği  bir  yapım  olmuş. The Lodge türkçe dublaj izle HD kalitede sadece bolfilmizle.com da. 
 • 100
 • IMDb 8.8
 • 686
 • 56
Queen & Slim Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Queen & Slim Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Queen & Slim filmi, Siyahi bir adam ve siyahi bir kadın Ohio'da ilk kez romantik bir buluşma gerçekleştirecekler. Ohio’da romantik bir buluşma gerçekleştirmek üzere kararlaşan karakterler, fazlasıyla heyecanlıdırlar. Çünkü, hayatlarında ilk kez buluşacaktır. Bu sırada yolda trafik ihlalinden dolayı polis tarafından durdurulurlar.Tartışmanın başlaması tansiyonu yükseltecek ve rutin bir işlem, kavgaya kadar götürülecektir.Ancak planladıklarından farklı sorunlar ortaya çıkacaktır. Birdenbire tartışmada sesler yükselmeye ve olay kavgaya dönüşmeye başlar. Adam ve kadın sıradan yaşamları içerisinde birden kendilerini polisten kaçarken bulur.Siyahi adamın ise ölmemek ve kendini korumak için polisi öldürmekten başka çaresi kalmaz.Queen & Slim Türkçe DublajSiyahi adam bir satış görevlisiyken, kadın da ceza avukatlığı yapmaktadır. Hikayede siyahi iki karakterin, birleşen kaderleri konu edilmektedir. Trafik kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle, polis tarafından durdurulacaktır. Ya polisi öldürecek ya da ölmeye veya tutuklanmaya gönlü razı olacaktır.İkili, sıradan yaşantılarını bir kenara bırakarak, polisten kaçmaya başlayacaktır. Diğer seçenekler gözünü korkuttuğundan, polisi öldürmeyi tercih edecektir. Olaylar giderek kontrolden çıkmaya başlayacaktır. Hayatları konusunda dehşete kapılan çiftten adam bir satış görevlisi, kadın ise ceza avukatıdır.Kendilerinden başka kimsenin olaydan haberdar olmadığını sanan ikili, başlarından geçenin videoya kayıt edilip tüm dünyaya servis edildiğinden habersizdir. Queen & Slim izle sizlere bolfilmizle.com tarafından sunuldu.Ama olay çoktan videoya kaydedilmiş ve dünyaya yayılmıştır. Fakat bu şekilde bir yaşam sürdürmek de kendilerine işkence yapmalarıyla eş değerdir. Viral olan video sayesinde çift farkında olmadan, travmanın, terörün, acı çekenlerin sembolü haline gelecektir.Çiftin, toplumda yepyeni kimlikleri ortaya çıkacaktır.Travma yaşayanlar, terör mağdurları ve haksızlık karşısında ikonik figür niteliği taşıyacaktır. Sosyal medya ve internet kanallarında, viral bir şekilde yayınlan video, yüksek kitleleri etkisi altına alacaktır.Ne yapacakları konusunda fikirleri bulunmayan karakterler, bu süreçte birbirlerini hiç olamayacağı kadar yakından tanıma fırsatı bulacaktırlar. Kolay kolay pes etmeyecekleri bellidir. Sizlere HD kalitede olan filmi sunuyoruz Queen & Slim türkçe dublaj izle.
 • 90
 • 209
 • 4
Bombshell – Skandal
İncele
Bombshell – Skandal
Türkçe Dublaj
Bombshell izle, Roger Ailes geçtiğimiz yıllarda Amerika’da büyük bir skandalla gündeme gelmişti. Charlize Theron gerçekten tanınmaz hale gelmiş durumda. Fakat bunun estetik ameliyatla ilgisi yok. Fox News skandalı olarak da bilinen dönemde Roger Ailes cinsel taciz suçlamalarının merkezine oturmuştu. Hakkında çıkan cinsel taciz suçlamalarının ardından Fox News’ten ayrılmak zorunda kalan Roger Ailes’ın sonunda suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalmasını sağlayan kadınların hikayesi anlatılmaktadır.O dönemde gündemi fazlasıyla meşgul eden bu durum şimdi Bombshell ismiyle sinemaya aktarılıyor. 2019 Türkçe Dublaj Bombshell filmi işte Roger Ailes hakkındaki gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için sadece Ailes’a karşı değil, Fox News’teki oturmuş çarpık yapıya karşı da mücadele vermek zorunda kalan kadınların hikayesini anlatıyor.Bombshell izleBombshell filminde olaylar, bir dönem Fox News’te yayınlanan The Kelly File programının sunucusu olan, Fox News’tan ayrılıp NBC News’ta çalışmaya başlayan Amerikalı spiker Megyn hakkında yaşanmış olan olayları söz konusu olmaktadır. Ailes, 2016'da patlayan skandal sonrası yirmi den den fazla kadın tarafından taciz, baskı ve tecavüz suçları ile suçlandı, iddiaları reddetse de kanaldaki başkanlığını ve itibarını kaybetti.Cinsel istismar suçlamalarını konu alan film, kadın çalışanların bakış açısından anlatılıyor. Çok farklı karakterlere ve deneyimlere sahip olan kadınların Fox’taki krize karşı verdikleri tepki hakkında alıntılar yapılmaktadır.Kitaptaki iddialar Alies'in, kadın çalışanlara cinsel ilişki karşılığında terfi verdiği söyleniyor.Bombshell Türkçe DublajSkandal, dünyayı sarsan ve büyük olay yaratan News'in kurucusu ve CEO'su olan Roger Ailes'in taciz skandalının perde arkasında yaşananları konu ediyor. 2016 yılında televizyon yorumcusu Gretchen Carlson, ardından Megyn Kelly ve daha birçok kadın, Roger Ailes’in tacizine maruz kaldığını açıklamıştı.Bu olayların ardında olayın medyaya durulması ile birlikte büyük bir skandal a yol açan taciz vakalarını durdurmak için bütün kadınların birlik olarak New Fox'u yerle bir etmek gibi çabaları bulunmaktadır.Bu çabalarını ne şekilde başarıp kazanacakları ise çok zor görünmektedir.Nede olsa onlar sıradan birer kadın olarak görülmektedirler. Filmde, taciz olayının su yüzüne çıkması ile yaşananlar ve tacizde bulunan medya patronunun perde arkasındaki öyküsü gözler önüne seriliyor. Bombshell Türkçe Dublaj  izle hd kalitede bolfilmizle.com sitesinde sunuluyor.
 • 90
 • 417
 • 5