2019 aksiyon filmleri
Charlie’nin Melekleri – Charlie’s Angels
İncele
Charlie’nin Melekleri – Charlie’s Angels
Türkçe Dublaj
Eric elektronik sistemlerde ve teknoloji de uzmanlaşmış bir adamdır. Ama işler yolunda gitmez ve birileri onu bildikleri büyük sırlar ve teknoloji silahları için kaçırır.Haber kısa sürede Melekler ekibine ulaşır. Melekler ekibi bu esrarengiz olayı çözümlemek üzere görevlendirilirler. Eric'in oldukça önemli bir teknolojiyi için geliştirilen ve bu teknolojiyi temsil eden son buluşu da onunla beraber ortadan kaybolmuştur.Bu icat sayesinde dünyayı ele geçirmeye çalışan bu kötü insanlar dünyanın herhangi bir yerinde yapılmakta olan bir telefon konuşmasını dinleyebilecekdir. Charlie'nin Melekleri'nin bu adamları bir an önce durdurmaları gerekmektedir.Ama nasıl yapacaklarını henüz bulmuş değildirler. Onlar güzel ve akıllıdır.2019 Charlie’nin Melekleri, tamamen gizli ve özel müşteriler iş adamları adına faaliyetlerini ve gizliliklerini sürdürmektedirler. Kısa zamanlık ve ufak işlerler ve periyotlarda ekip, güvenlik hizmetleri ve araştırmalar konusunda kendilerini geliştirmeye devam etmiştirler. Bugüne kadar üzerlerine aldıkları, suçluları kötü adamları yakalama gibi tüm görevleri yerine getirebilmeyi başarmışlardır. Kimi zaman zorlu durumlarla karşı karşıya kalsalar da onlar güçlü ve akıllı oldukları için pes etmek doğaları gereği, yapacakları bir eğilim değildir.Yakında zengin olacak olan Eric, kendi firması olan Technologies'deki ofisinden kaçırılınca ve firma bir milyar doları kaybetme riskine girince ne yapacaklarını şaşırmış durumdadırlar. İşte bunların cevapları Melekler de olacaktır.Eric'in yerini bulmak için harcadıkları çaba ne kadar fazla olsa da sonuç olarak ondan hiç bir şekilde haber alamamaktadırlar. Eski kaynakla göz atmayı deneyecek olan Melekler yapacakları plan ile Eric'i kurtarmak için başlarının ne kadar çok belaya gireceği ile ilgili konuşmamaktadır. Çalınan bu cihaz polis dahil herkesin özel telefonlarına girip belediye başkanı da dahil bütün istihbaratları kendilerine toplayıp ülkeyi ele geçirmek planları yapan bu hırsızları yakalamak için her şeylerini ortaya koymak zorunda kalacaklardır. İşe başlamanın vakti artık gelmiştir. Eric'in son görüldüğü yerden başlamaya karar vererek onun gittiği ve geçtiği yerleri adım adım takip edecek olan Melekler bakalım bu önemli bilim adamını ve onun çılgın icadını bulmayı başarabilecekler mi? İşte tüm bu hikaye aksiyon ve komediyle 2019 Charlie'nin Melekleri türkçe dublaj ile bolfilmizle.com da sizlerle. Charlie'nin Melekleri izle hd kalitede dublaj ile sizlerle. 
 • 118
 • IMDb 9
 • 620
 • 13
Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise
İncele
Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise
Multi Dil
Ajanlar İş Başında filminde konu, Lance kıymetli ve dünya çapın da bilinip tanınan büyük iş adamları için iyi işler çıkaran yüksek mevkili ve en önde isimlerden bir casustur. Herkes için tüm dünyanın en iyi ve en gözde casusu olan Lanse son derece yakışıklı sevimli güzel konuşan yetenekli ve süper güçlü olmasının yanı sıra dünya da olan kötülükleri yok etmenin ve bunun da sadece günlük bir kaç işten biri olduğunun farkındadır. Bu işler için de onun yerine alabilecek başka hiç kimse bulunmamaktadır. En iyi arkadaşı Walter fazlasıyla genç ve tamamen Lance'ten apayrı bir kişiliktir ve Lance'in tam tersi bir karaktere sahiptir. Sürekli kendini ispatlamaya çalışsa da bir türlü başaramaz. Lance'in sürekli gözüne girmeye uğraşsa da kendi zekası sosyal becerisinin önüne geçemez. Ajanlar İş Başında izle her yaşa hitap edebilen filmlerden.Ajanlar İş Başında HD izle2019 da çıkan Ajanlar İş Başında filmi, Walter'ın en harika olan yönü ise tamamen zekası ile yaptığı işlerdir. Sosyal becerilerinin zayıf olmasını da bu şekil de kapatmaktadır. Çok farklı ve Lance için değişik buluşlar yapan Walter eksiklerini kapatmak adına bu buluşlarını sergilemektedir. Lance çok fazla tehlikeli görevler üstelendiği için bu görevler de gerekli araçları sağlamasını da Walter yapmaktadır. Lance için bütün gerekli araç ve aletlerini icat etmektedir. Walter yaptığı icatlar sayesin de Lance 'in görevlerinin daha kolay bi hale gelmesini sağlamaktadır. Harika bir bilimsel dehaya sahip olan Walter hiç beklenmedik bir anda bir hata yapar ve Lance ile aralarının açılasına sebebiyet verir. Olaylar beklenmedik ve hiç tahmin etmedikleri bir sona doğru ilerlemektedir. Walter bundan sonra tek başınadır.Ajanlar İş Başında Full izleLance ile yollarını ayırma kararı alan ikili birbirleri olmadan bu dünyanın kötülükleri ile nasıl başa çıkacaklarını bilmemektedirler. Olaylar iyice büyür ve ne Walter tek başına bir şeyler başarabilir ne de Lance icatları olmadan kurtarması gereken yerleri ve insanları kurtarabilir. Eğer ki bir araya gelip birleşmezler ise bu yaşananların daha da ötesin de bir yere dünyanın sonuna doğru gitmeleri söz konusudur. Bu durum dan sonra artık Walter ve Lance birbirlerine tekrar güvenip bazı şeyleri durdurmaya çalışmazlar ise üzerin de yaşadıkları bu dünya geri dönülemez bir şekil de tehlikeye girmeye başlayacaktır. İkilinin bir an önce bu olanları fark edip birleşerek beraberce kötülüklere karşı savaş açmaları gerekmektedir. Dünyanın geleceği onları elindedir. Ajanlar İş Başında Türkçe dublaj izle seyir zevki olan animasyon filmlerinden bolfilmizle.com da sizin için yayında.
 • 90
 • 809
 • 43
Star Wars 9 Skywalker’ın Yükselişi Full izle
İncele
Star Wars 9 Skywalker’ın Yükselişi Full izle
Multi Dil
Star Wars 9 türkçe dublaj izle, serinin devam filminin yeni ismi Star Wars The Rise of Skywalker olarak belirlenmiş. Özgürlük adına verilen son büyük savaşın anlatıldığı film hd kalitede sizlerle.
 • 142
 • IMDb 6.9
 • 275
 • 0
Midnight Family – Geceyarısı Ailesi
İncele
Midnight Family – Geceyarısı Ailesi
Türkçe Dublaj
Meksika'nın çok zengin semtlerin de çalışmakta olan bir aile orada işlettikleri sağlık kuruluşu ile beraber bütün hastaların yardımına koşmaya çalışan gönüllerdir. Hiç bir şekil de kar amacı gütmeksizin bu işi üstlenen Ochoa ailesi bu acımasız olan şehir de ve endüstri de hayatta kalmaya çalışanlardan sadece bir tanesidir. Ülke de ambulans ve acil servisin yetersiz oluşundan dolayı hastalara ayrılan arabalar da yaşam savaşı veren yaşlılar için kamu hizmeti yaparak bir yandan da geçimini sağlamaya çalışmakta olan bu aile yıllardır yaptığı bu işte para kazanmak ümidi ile hastaları ve yaralıları hastanelere feribot ile taşımaktadır. Kendini hala devlete ispatlamaya çalışan Ochoa ailesi verdikleri mücadeleyi kazanmaktan başka çareleri bulunmamaktadır.Midnight Family izleMetropolün çok fazla sayıda özel mülkü bulunmasın dan dolayı çok sayı da ambulansı işletmeye sahip olan Ocheo ailesi bu kadar çok çalışmalarına rağmen kazandıkları para ile de zar zor geçinmektedirler. Ochea ailesinin başkanı ve yöneticisi olan Fer tıbbi anlamda yeterlilik gösterebilmek adına bütün ailesine bu işi öğretmiş bulunmaktadır. Her gece ve gündüz evlerin de gelecek olan bir çağrıya koşmayı bekleyen fedakar insanlardır. Kendilerinin haricinde bir topluluğun işlerini elinden alması söz konusu olmaya başlamıştır ki Ochea ailesi bu duruma el koymak zorundadırlar. Olay yerine rakip olan bu EMT şirketi ile adete bir yarış içerisindedirler. Daha fazla olaya koşmak adına herkesi çok hızlı bir şekil de arabanın arkasına yükleyerek bir an önce hastaneye götürmeye çalışmaktadırlar.Midnight Family FilmiKim daha hızlı olursa daha çok hastayı yetiştirmek demektir ve daha çok para kazanmak demektir. İki ekibin arasında ki bu zorlu görev adete bir yarışmaya dönüşmektedir. Bütün ailenin ferdleri küçükten büyüğe hepsi tek bir amaç uğruna çalışmaktadırlar. En çok yaralıyı kurtar en çok parayı kazanmak gibidir. Yolsuz polislerin de işin için de olması aileyi daha da çıkılması zor bir durumun içine sokmaktadır. Yaptıkları yarışta kazanmaya çalıştıkları paraları bir kenara bırakarak ahlaki değerlerini düşünmeye başlayan Fer para ve değerlerin ortasında kalmaktadır. Her ikisinin de ayrı ayrı önemini bilmektedir. ve bununla nasıl başa çıkacağını bilmeden bazı şeyleri düşünerek geri atım atmak isteyecektir. Fakat attığı her adımı takip eden EMT şirketi bu durumdan faydalanarak ailenin bütün işlerine son vermeyi ve bütün ambulansları kendilerine almaya çalışacaklardır.
 • 90
 • IMDb 8
 • 142
 • 0