2009 dram filmleri
The Lighthouse Türkçe Dublaj HD izle
İncele
The Lighthouse Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
The Lighthouse HD izleThe Lighthouse Türkçe Dublaj izle, eski zamanlar da yirminci yüzyılın başların da Maine diye bi kasaba da doğup yaşan ve bir deniz fenerin de bekçi olarak çalışan adamın hayatını anlatan bir filmdir. 1980 yılındaki ilginç olaylar ile başından geçen ürkütücü hikayelerin neden bu deniz bekçisinin başına geldiğini bir türlü anlayamamaktadır.Kendi gibi bir deniz feneri bekçisi daha olan bu yaşlı adam bulundukları bu ıssız adada başlarına gelen esrarengiz olayların sırlarını çözmeye çalışacaklardır.Fırtınalı ve yağmurlu havalar da deniz ile boğuşan ve bir yandan da alkole olan bağımlılığı ile mücadele eden birbirlerini boğmaya çalışan dans eden zamanı geldiğin de birbirlerine sarılmak zorunda kalacak olan bu iki adam yaşadıkları bu ıssız adadaki deniz fenerinin uğursuz ve lanetli olduğunu düşünmektedirler. The Lighthouse filminin korku ve dram unsurları bunlar.The Lighthouse izleMaine'de yaşamanın sıkıntılarının üzerine kendilerine ait birer ailesi olmayan bu iki bekçi tek başlarına kaldıkları bu ıssız adada bilinçaltının vermiş olduğu korkutucu olayların nereden yada kimler tarafından akıllarının oynandığını bilememektedirler.Yaşadıkları fenerin tamamen hayaletli olduğuna inanmaya başlamaktadırlar.Cadılığın ön planda olduğu kısım da ise deniz kızlarına inanana bu iki bekçi başlarına gelecek korkulu ve esrarengiz olayların bütünü ile baş etmek zorunda kalacaklardır.Eskiden yaşamış olan bircadının deniz fenerini lanetlediği söylenmektedir.Deniz kızlarının denizde çıkıp gece feneri etrafın da dolaştığını hayal ürünü olarak görmektedirler.Ertesi sabah olduğun da bunun gerçek mi yoksa rüyamı olduğunu bilemezler ve deniz fenerinin etrafına tuzaklar kurmaya başlarlar.The Lighthouse HD Film2019 The Lighthouse filminin hd kalitedeki görüntüsüyle izle diye. Cadının laneti o kadar güçlüdür ki onların gece ile gündüzü ayırt etmesini bile engeller.Hiç bir şeyden haberleri olmayan bekçiler gördüklerinin karşısın da ne yapacaklarını şaşırır hale gelirler.Dışarı ile iletişim kuramadıkları için bu lanetli fener de birbirlerinden başka konuşacak ve güvenecek başka hiç kimseleri yoktur.Etrafta olan değişiklikleri farkederek artık gerçeğin ne olduğunu anlamaya başlarlar ve tek başlarına bu lanet ile başa çıkmaya çalışacaklardır.Fakat gün geçtikçe olaylar daha da içinden çıkılmaz bir hal alır ve gördükleri şeyler deniz kızının ötesine geçip yaratıklara dönüşmüştür.Zaman geçtikçe akıllarını kaybetmeye başlamaktadırlar.Neyin gerçek neyin oyun olduğunu birbirinden ayırt edememektedirler.Tek istekleri ayda bir gelen erzak gemisine ulaşmalarıdır.Oradan kurtulmak için her şeyi vermeye hazır olan bekçiler bundan sonra yaşadıkları bu akıl oyunlarının önüne geçmeye çalışmak için sürekli alkol içmektedirler. The Lighthouse izle sizler için 1080p dublajlı olarak bolfilmizle.com da.
 • 110
 • IMDb 8.2
 • 521
 • 12
Antichrist – Deccal
İncele
Antichrist – Deccal
Türkçe Dublaj
Antichrist Türkçe Dublaj izle, 2009 da vizyona giren korku gerilim ve dram filmi Antichrist birçok ülkede yasaklanmıştır. Trier'in senaryosunu yazdığı filmin konusu şöyle, çocuklarını kaybeden bir çift bunu unutmak için ormandaki kulübesinde yaşamaya giderler. Fakat oraya gittiklerinde durum daha da kötüleşir ve başlarına doğa üstü olaylar gelmeye başlar. Türkiyede ki ismiyle deccal türkçe dublaj izle yasaklı film izlemeyi sevenlerin beğeneceği bir yapım.
 • 108
 • IMDb 6.6
 • 922
 • 1
Middle Men – Ortadaki Adam
İncele
Middle Men – Ortadaki Adam
Türkçe Dublaj
Middle Men Türkçe Dublaj izle, Arabulucu Türkçe Dublaj izle, 1995 de VCR teknolojisine geçildiği, kültür endüstrisinin zirveye ulaştığı, internetin artık hayata aktif olarak girdiği yıllar. Tam da bu sıralar iş adamı Jack Harris'in yolu, sorunlu olduğu kadar zeki iki kişi ile kesişir. Jack'in güzel bir eşive epey iyi bir eğitimi, kariyeri vardır. Wayne Beering ve Buck Dolby isimli bu iki zeki kişinin ve girişimcinin yolu iel ile birleştiğinde, kariyeri de bambaşka bir yöne sapacaktır. Wayne ve Buck, internette yetişkinler için eğlence pazarlamayı düşünmektedir. Jack onları desteklemeye karar verir ve kendisini bir anda porno sektörü ile FBI takiplerinin arasında bulurlar. 2009 Middle Men filmi bolfilmizle.com da. 2009 Arabulucu izle, Middle Men izle.
 • 105
 • IMDb 6.5
 • 628
 • 0