İtalyan İşi – The Italian Job Full HD Türkçe Dublaj Film izle

İtalyan İşi – The Italian Job Full HD Türkçe Dublaj Film izle
1080P 6.7

İtalyan İşi: Müthiş Aksiyon, Suç SahneleriyleJason Statham'ın ünlenmeye başladığı filmlerden birisi olan İtalyan İşi: The Italian Job suçlu bir insanın aksiyon dolu hayatını konu alıyor. FBI tarafından aranan Charlie karakterini canlandıran Jason 2003 yapımı bu filmde oldukça zinde.

İtalyan İşi, The Italian Job KonusuFBI tarafından aranan azılı suçlu Charlie ülkenin en güçlü çetesinin lideridir. Dünya tarihinin en büyük soygununu yapmayı planmaktadır. Charlie ekibi ile birlikte bir sarayın içerisindeki mücevherleri çalmanın detaylı planlarını yapar. Kağıt üzerinde bütün plan kusursuz gözükmektedir. Göz ardı edip kağıtta yazılı olmayan ise ihanet olacaktır.

Mücevherleri arkadaşları bile sorunsuz şekilde çalan Charlie'den de ihanet eden arkadaşları çalacaktır. Charlie ise ihanet karşısında tekrar mücevherleri çalmak için olan yapmaya başlar.

Jason Statham Filmleri adresinden bütün Jason Statham filmlerini izleyebilirsiniz.


İtalyan İşi Türkçe Dublaj Full Hd KalitedeBolfilmizle.com olarak hem Türkçe dublaj hemde altyazılı farklı hd kalitelerdeki alternatifler ile İtalyan İşi filmini büyük keyifle izlemeniz için elimizden gelen her şeyi yaptık.
Jason statham filmlerini seri filmler kategorisinde bulabilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı