Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?

Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?
1080P 5
Madrid'deki 20 yılın en sıcak gününü yaşanır. Sekiz yıllık dört ev arkadaşı - Eze ( Pol Monen), Celeste, Marta ve Marcos - taşınmadan önce son gecelerini birlikte geçirmeye karar verirler. Marcos ve Marta Oviedo'ya çift olarak gideceklerdir. Eze ise film okulu için Londra'ya taşınacaktır. Celeste'nin hayatı raylardan çıkmıştır. Amerikan fast food tavuk zincirinde çalışmaya başlar ve ünlü bir aktris olma yolunda oldukça heveslidir.

Son gecelerinde sarhoş olur ve hap atarlar. Dans etmek için favori bir yerel gece kulübüne giderler. İçip eğlenerek burada vakit geçirirken takılmak için dairelerine geri dönerler. Şakalaşırken Celeste bir oyun olarak herkese "Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?" diye soru sorar. Onlar cevaplarken Marta Eze'nin yazdığı bir senaryodan alıntılar yapar; günün erken saatlerinde Eze'nin izni olmadan sinsice okur. Eze'nin gitmesine izin vermediğinde daha derin bir şey olduğu ortaya çıkar. Eze Marco ile olan gizli ilişkisini açıklarken bu haber sadece Marco ve Marta'nın ilişkisini değil aynı zamanda odadaki herkesin dostluklarını da yok etmekle tehdit eder.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı