Intouchables – Can Dostum izle

Intouchables – Can Dostum izle
1080P 8.2
Paris'te geceleri Driss, Philippe'in arabasını hızlı sürer. Polisler hızı fark eder kovalamaca başlar ve yakalarlar. Driss Philippe'in acile götürülmesi gerektiğini söyler. Philippe bir nöbet geçiriyormuş gibi numara yapar ve polisleri kandırırlar.

Daha sonra iki adam arasındaki dostluğun öyküsü anlatılır. Lüks bir otel sahibi olan Philippe, asistanı Magalie ile bakıcı adayları ile görüşür.Aday olan Driss'in işe alınma hırsı yoktur. Devlet yardımlarını almaya devam edebilmek için iş görüşmesine gittiği ve reddedildi kağıdı alması gerekir. Sadece imza için oradadır. Philippe imzalı belgesini alması için ertesi sabah geri gelmesi söyler.

Ertesi gün Driss gelir ve Philippe'in yardımcısı Yvonne tarafından denenmeye başlar. Yöntemleri farklı olan Philippe işi becerir. Driss, Philippe'in engelliliğinin boyutunu öğrenir ve hayatının her anında Philippe'e eşlik eder ve ona yardımcı olur. Philippe'in bir arkadaşı Driss'in altı ay hapis yattığını söyler. Philippe, Driss'in geçmişini umursamadığını belirtir çünkü ona acımayan tek kişi odur. İşini düzgün yaptığı sürece onu kovmayacağını söyler.

Philippe Driss'e yamaç paraşütü kazası sonrasında sakatlandığını ve karısının çocuk sahibi olmadan öldüğünü açıklar. Driss, Philippe'in Dunkirk'te yaşayan Eléonore adlı bir kadınla sanaldan bir ilişkiye sahip olduğunu keşfeder. Driss ona git buluş der fakat Philippe sakatlığını öğrendiğinde tepkisinden korkar. Philippe ve Driss birlikte yolculuğa çıkar ve özel jet ile gezerek yamaç paraşütü yaparlar.

Driss'in bir çeteyle başı belada olan genç kuzeni Adama, Phillipe'in malikanesinde posta teslim bahanesiyle Driss'i almaya gelir. Kulak misafiri olan Philippe, Driss'in ailesine destek olması gerektiğini fark eder ve onun başını dertten kurtarmak ister. Bu da tüm hayatı boyunca tekerlekli sandalyeyi itmek istemeyebileceğini düşündürür. Driss mahallesine geri döner, arkadaşlarına katılır ve genç kuzenine yardım etmeyi başarır.

Bu sırada Philippe, Driss'in yerini almak için bakıcılar kiralar fakat memnun değildir. Yvonne Driss'i arar ve Philippe'nin kendini bıraktığını söyler. Driss geri döner traş eder ve güzelce giydirir. Öğle yemeğine giderler aniden masayı terk eder ve Philippe'e iyi şanslar diler. Birkaç saniye sonra Eléonore geldi. Philippe pencereden bakar ve dışarıda Driss'i gülümseyerek ona bakar. Driss Philippe'e veda eder.

Intouchables - Can Dostum filmin dayandığı Philippe Pozzo di Borgo ve Abdel Sellou'nun, filmin başlarında yamaç paraşütü sahnesini anımsatan bir yamaçta çekimleriyle bitir. Erkeklerin bu güne nasıl yakın arkadaş kaldıklarını belirtir.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı