İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle

İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle
1080P 6.4
Oscorp bilim adamı Richard Parker kayboluşunu açıklamak için bir video mesajı kaydeder. Daha sonra özel bir jetin içinde suikastçı tarafından kaçırılırlar. Richard ve Mary adamla kavga eder. Videoyu yükledikten sonra uçağın düşmesi ile hem Richard'ı hem de Mary'yi öldürmesine neden olur.

Günümüzde Richard'ın oğlu Peter, Örümcek Adam olarak suçla savaşmaya devam eder. Peter, lise mezuniyet töreninde kız arkadaşı Gwen Stacy ile son kez bir araya gelir ve Gwen'in babasına yemin ettiği için ilişkilerini sona erdirir. Peter'ın çocukluk arkadaşı Harry Osborn babası Oscorp'un CEO'su Norman'ı görmek için Manhattan'a gider.

Norman ölmek üzeredir. Hastalığının genetik olduğunu ve Harry'nin ilk geliştiği yaşta başladığını açıklar. Norman, Harry'e hayatının çalışmalarını içerdiğini iddia ettiği küçük bir cihaz verir. Ertesi gün Norman ölür ve Harry yeni Oscorp CEO'su olarak atanır. Oscorp laboratuvarında çalışan elektrik mühendisi Max Dillon kazayla kendine elektro şok verir ve genetik olarak tasarlanmış elektrikli yılan balığı tankına düşer. Ona saldırırlar ve yaşayan bir elektrik jeneratörüne dönüşür.

Bu sırada Peter Oxford Üniversitesi'ne burs kazanırsa İngiltere'ye gitmeyi düşünür. Dillon Times Meydanı'na girer ve yanlışlıkla elektrikleri çekmeye neden olur ve Örümcek Adam tarafından durdurulur. Dillon, Alman bilim adamı Dr. Kafka tarafından çalışıldığı Ravencroft Enstitüsü'ne götürülür.

Harry'nin hastalığının ilk belirtileri göstermeye başlar. ve Norman'ın verdiği cihazı kullanarak Örümcek Adam'ın kanının onu kurtarmaya yardımcı olabileceğini ortaya çıkarmak için kullanabileceği yazar. Fakat Peter bunu reddeder ve riskli olduğunu açıklar. Harry çok öfkelenir.

Harry'nin asistanı Felicia Hardy, ona yardımcı olabilmek için Dillon ile bir anlaşma yapar. Orada Norman'ın genetik olarak değiştdiği örümceklerin zehirini bulur. Zehir, Harry'nin hastalığını hızlandırır ve onu goblin benzeri bir yaratığa dönüştürür. Ancak giysinin yerleşik acil durum protokolü hastalığını iyileştirir.

Peter video mesajını bulmak için babasının bıraktığı bilgileri kullanır. Richard, Norman'ın biyogenetik silah yapmak için işbirliği yapmayı reddettiği için ayrılması gerektiğini açıklar. Peter daha sonra Gwen'den bir sesli mesaj alır ve ona Oxford bursu teklif edildiğini söyler ve beklenenden daha önce havaalanına gider. Onu yakalar ve sevgisini kabul eder. Birlikte İngiltere'ye gitmeyi kabul ederler.

Electro başka bir karartmaya neden olur ve Peter, Spider-Man olarak onunla savaşmak için yola çıkar. Gwen takip eder ve birlikte gücü geri yüklerler ve Electro'nun vücudunu aşırı yükleyerek onu öldürürler. Kendisini şimdi "Yeşil Goblin" olarak adlandıran Harry, Gwen'i gördükten sonra Spider-Man'ın gizli kimliğini çıkarır ve kan transfüzyonunu reddettiği için intikam yemin eder.

Gwen'i kaçırır ve onu bir saat kulesinin tepesine götürür. Örümcek Adam Harry'i yener. Ancak ip savaş sırasında kopar ve Gwen düşer. Peter dener ama onu kurtaramaz. Ölümü ile yas tutan depresif Peter kariyerini Örümcek Adam olarak bitirir. Beş ay sonra Harry, Ravencroft'ta hapsedilirken dönüşümünün sonuçlarıyla başa çıkıyor. Eşi Gustav Fiers, Harry'i ziyaret eder ve çift kendi takımlarını kurmayı tartışır. Harry, Fiers'a Sytsevich takıma alarak başlamasını emreder.

Daha sonra bilinmeyen bir adam ekibi Sytsevich'i hapisten çıkarır. Elektromekanik bir zırh takımı ile donatılmış olan Sytsevich kendisini Rhino olarak adlandırır ve sokaklarda sağa sola saldırır. Gwen'in mezuniyet konuşmasından esinlenen Peter, Spider-Man rolünü sürdürür ve onunla yüzleşir.

  •  Süre: 142 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 802
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
6.6
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı