İki Gözüm Ahmet izle

İki Gözüm Ahmet izle
1080P
2000 yılında hayatını kaybeden Ahmet Kayanın hayatını konu alan "İki Gözüm Ahmet" filminin gösterimi mahkeme kararıyla engellenmişti. 7 Şubat Cuma günü vizyona girmesi beklenen "İki Gözüm Ahmet" filmi ile ilgili olarak Kayanın varisleri eşi Gülten Kaya ve iki kızının talebi üzerine mahkeme tarafından "İhtiyati Tedbir" kararı alındı.


Ünlü sanatçı Ahmet Kaya'nın hayatını ele alan "İki Gözüm Ahmet" yaşadığı yasal problemlerden vizyona giremedi. Ahmet Kayanın eşi Gülten Kaya filme sıcak bakmadığı için aile içerisinde problemler oluşturdu. Filme mahkeme kararı ile tedbir konularak yayına girmesi engellendi. Daha sonra X yapım karar itiraz ederek ihtiyati tedbir kararını kaldırdı. Corona virüsü sebebiylede sinemalarda gösterimde film olmayacak.

Gani Rüzgar Şavata'nın yönetmenliğini yaptığı İki Gözüm Ahmet kaya filminin başrolünde ilgi çekici bir isim yer alıyor. Başrolde yer alan Özgür Tüzer sosyal medyada Ahmet Kayaya hem görüntü hemde ses olarak neredeyse aynı benzerlikte olan bir kişi. İki sesin arasında neredeyse fark yok denecek kadar az. İlk oyunculuk deneyimlerinden olan İki Gözüm Ahmet filminde başarılı bir oyunculuk sergiliyor.

Kendisine yardımcı olarak ise Aleyna Solaker yer alıyor. Genç başarılı oyuncu Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kayayı canlandırıyor. Filmde Ahmet Kayanın başına gelenler ve yurt dışına çıkış süreci ele alınıyor.
  •  Süre: 115 Dakika
  • Yıl :
  • İzlenme: 26.498
  • Beğen: 92
  • Beğenme: 33
  • Kalite :1080P