İki Gözüm Ahmet izle

İki Gözüm Ahmet izle
1080P
2000 yılında hayatını kaybeden Ahmet Kayanın hayatını konu alan "İki Gözüm Ahmet" filminin gösterimi mahkeme kararıyla engellenmişti. 7 Şubat Cuma günü vizyona girmesi beklenen "İki Gözüm Ahmet" filmi ile ilgili olarak Kayanın varisleri eşi Gülten Kaya ve iki kızının talebi üzerine mahkeme tarafından "İhtiyati Tedbir" kararı alındı.


Ünlü sanatçı Ahmet Kaya'nın hayatını ele alan "İki Gözüm Ahmet" yaşadığı yasal problemlerden vizyona giremedi. Ahmet Kayanın eşi Gülten Kaya filme sıcak bakmadığı için aile içerisinde problemler oluşturdu. Filme mahkeme kararı ile tedbir konularak yayına girmesi engellendi. Daha sonra X yapım karar itiraz ederek ihtiyati tedbir kararını kaldırdı. Corona virüsü sebebiylede sinemalarda gösterimde film olmayacak.

Gani Rüzgar Şavata'nın yönetmenliğini yaptığı İki Gözüm Ahmet kaya filminin başrolünde ilgi çekici bir isim yer alıyor. Başrolde yer alan Özgür Tüzer sosyal medyada Ahmet Kayaya hem görüntü hemde ses olarak neredeyse aynı benzerlikte olan bir kişi. İki sesin arasında neredeyse fark yok denecek kadar az. İlk oyunculuk deneyimlerinden olan İki Gözüm Ahmet filminde başarılı bir oyunculuk sergiliyor.

Kendisine yardımcı olarak ise Aleyna Solaker yer alıyor. Genç başarılı oyuncu Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kayayı canlandırıyor. Filmde Ahmet Kayanın başına gelenler ve yurt dışına çıkış süreci ele alınıyor.
 •  Süre: 115 Dakika
 • Yıl :
 • İzlenme: 4.446
 • Beğen: 21
 • Beğenme: 19
 • Kalite :1080P
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    aysun 27 Nisan 2020 01:47:41

  Ahmet Kayanın ailesinden izin almadan filmi yayınlamışlar ama ben izledim beğendim, ahmet kayayı yeteri kadar anlattığını düşünmüyorum ama gene de sevdim eski zamanlara gittim bu film ile.

 2. avatar
    kader 27 Nisan 2020 01:50:02

  Yorum yapınca açılmayacak sandım ama açıldı, nasıl yayınladınız anlamadım 🙂

 3. avatar
    Recep Metin 30 Nisan 2020 12:14:09
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Film bayağı bayağı güzel. O dönemler Ahmet Kaya şarkısı dinleyene bile farklı gözle bakıyorlardı neyseki artık geçmişte kaldı. Ahmet Kaya ülkemizin en iyi sanatçılarından bir tanesidir.

 4. avatar
    HDUSHRJSJE 31 Temmuz 2020 22:03:03

  Çok iyi

 5. avatar
    Lara Kaplan 6 Ekim 2020 21:08:56

  Filmi çok ama çok beğenmek istiyorum umuyorum öyle olacak teşekkürler bolfilmizle.com