Hizmetçim ve Ben Erotik Film izle

Hizmetçim ve Ben Erotik Film izle
720P 6
İşverenlerinin ihtiyaçlarını memnun etmek ve fantezilerini feshetmek için her şeyi yapmaya hazır nitelikli personel bulmak gerçekten zor. Genç, üst sınıf bir kadın olan Cherry, şanslı çünkü tüm hizmetçilerin de onu tatmin etmek için gerekenlere sahip.  Son zamanlarda işe alınan genç bir Fransız hizmetçi olan Nikita, kesinlikle hepsinden daha önemlisi. Patronu onu okşamasını ve ıslak amını oynamasına izin vermesini istediğinde, güzel esmer sadece mecbur olabilir. Çok az sayıda erkek çalışandan biri olan ve casusluk yapan Kristof'un, siki bir başka itaatkâr hizmetçi olan Nesty tarafından emilmesinden önce mastürbasyon yaptığını bilmiyorlar.

Firmalar nitelikli personel alımlarında oldukça zorluk yaşarlar. İşverenler ise hep bu durumdan dert yanarlar. Cherry ise orta yaşlı ve güzel bir patrondur. Biseksüel cinsel kimliğe sahip Cherry yüksek fantezi dünyasına sahiptir. İşe aldığı bütün hizmetçileri onu tatmin etmek için ellerinden geleni yaparlar.

İşe Nikita adlı Fransız bir genci işe alır. Genç kadını diğerlerinden önde olmasını sağlayacak çekiciliği vardır. Bütün çalışanları kadın olan Cherry'nin az sayıdaki erkek çalışanlarından birisi olan Kristof'un farklı amaçları vardır.

2017 yapımı erotik film oldukça keyifli. Sitemizden full hd kesintisiz izleyebilirsiniz.
  Tür: Erotik Filmler
6.4
Toplamda 9 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı