Hızlı ve Öfkeli 9 2020 Full Türkçe Dublaj izle

Hızlı ve Öfkeli 9 2020 Full Türkçe Dublaj izle
1080P
Dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan çok sevilen ve merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli filminin devam filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 serisiyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dominic Toreddo ve ekibi yine kendisini maceraların içinde bulacaktırlar. Gürcistan'da dünyaya yok edebilecek bir terörist gurubun elinde bulunan kimyasal silahları ateşlemeyi ve dünyaya yok etmeyi planlayan gurupla karşı karşıya gelmeye mecbur kalmasının anlatıldığı film birbirinden güzel efektlerle ve heyecan yaratan sahneleriyle izleyenleri aksiyon ve maceraya sürükleyecektir.Hızlı ve Öfkeli serisinin geçmiş bölümlerindeki kahramanlarının bir kısmının değiştiğini ve guruba yeni kahramanların katıldığını göreceksiniz.


Artık bütün bu sorunlardan yorulan Dominic ve ekibi her biri başka şehirlerde sakin bir hayat sürmektedir fakat Gürcistan'da bir gurup terörist dünyayı yok etme planlarının Amerikan gizli örgütlerice istihbaratını alırlar. Doğrudan askeri müdahalenin o bölgede çok riskli olduğunu ve bunun bir Dünya savaşına sebep olabileceklerini tahmin etmektedirler. Yasal yoldan devlet kanalıyla uyarmalarına rağmen Gürcistan yetkilileri böyle bir terörist eylem olmadığını ve Amerika'nın kendilerine oyun oynadığını düşünmektedir. Kendisini çok iyi gizleyen terörist gurup Gürcistan hükümetine bunun Amerika oyunu olduğuna ikna eder. Kendilerini güvene alırlar. Olayın üstesinden gelecek uzman bir ekip eğitip yollamanın zaman alacağını düşünen ABD daha önceden bu konuda bir çok olayları çözmüş yasa dışı bir ekip olarak Dominic'in kapısını çalarlar.
5.9
Toplamda 152 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!