Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu – Fast Five izle

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu – Fast Five izle
1080P 7.2
Filmin ilk sahnesinde Dominic "Dom" Toretto otobüsle Lompoc Hapishanesine taşınır. Kız kardeşi Mia Toretto ve arkadaşı Brian O'Conner otobüse Dom'u kurtarmak için kumpas düzenler. Yetkililer onları ararken üçlü Rio de Janeiro'ya kaçar. Dom'un gelişini bekleyen Mia ve Brian, trenden üç araba çalmak için arkadaşları Vince ve diğer katılımcılar ile buluşur.

Brian ve Mia, ABD Uyuşturucu Muhafaza İdaresi'nden (DEA) ajanların da trende olduğunu ve araçların mülkiyete el konulduğunu keşfeder. Dom, suç ortağıyla birlikte trene geldiğinde Zizi'nin sadece bir araba, bir Ford GT40 çalmakla ilgilendiğini fark eder.. Dom, Mia'nın kendisi ve Brian Zizi ve tavuklarıyla savaşmadan önce arabayı çalmasını sağlarken Zizi, araçlara atanan DEA ajanlarını öldürür. Dom ve Brian yakalanır ve araba sahibi Zizi'nin patronu Lord Hernan Reyes'i suçlar. Reyes, çiftin arabanın yerini keşfetmesini sorgular ancak güvenli evlerine kaçmayı başarırlar.

Brian, Dom ve Mia değerini keşfetmek için arabayı incelerken Vince gelir ve ondan bir bilgisayar çipi çıkarmaya çalışırken yakalanır. Çipi Reyes'e tek başına satmayı planladığını itiraf eder. Brian çipi araştırır ve 100 milyon dolarlık nakit para dahil olmak üzere Reyes'in ceza imparatorluğunun tüm mali ayrıntılarını içerdiğini keşfeder.

Diplomatik Güvenlik Servisi ajanı Luke Hobbs ve ekibi Dom ve Brian'ı tutuklamak için Rio'ya gelir. Yerel memur Elena Neves'in yardımıyla Dom'un evine giderler. Fakat Reyes'in adamları tarafından saldırıya maruz kalırlar. Sonrasında ne olacak? Brian yakalanacak mı? Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.120
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 1
  • Kalite :1080P
7.0
Toplamda 237 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!