Need For Speed & Hız Tutkusu Full Hd 1080p Dublaj-Altyazılı izle

Need For Speed & Hız Tutkusu Full Hd 1080p Dublaj-Altyazılı izle
1080P 6.2
Tobey, Marshall Performance Motors'a sahiptir. New York'un dağlarında performans arabalarını yarış arabasına çeviren eski bir sürücüdür. Tobey yarışlara katılır ve eski yendiği Dino Brewster nadir olan arabasını tamir etmesini ister. Araç New York'ta bir açık arttırma da olduğu öğrenilir. Arabayı almak isteyen bir müşteri eğer ki hızı 234 mile çıkabilrse alacağını söyler. Tobey %25'ini alacağı için bu hızı adama kanıtlar ve 2.7 milyon dolara satmaya ikna eder.

Dino ve Dobey aralarında bu durum yüzünden tartışır ve aralarındaki durum hırsa dönüşür. Arkadaşları Pete ikna ederek bir yarış düzenlerler. Tobey kazanırsa Dino satıştaki payı alamayacaktır. Tobey kaybederse kendi payından vazgeçecektir. Dino kaybedeceğini anlar ve Pete'nin arabasına kasıtlı olarak çarpar ve patlatır. Pete ölür, Dino olay yerinden kaçar. Tobey orada olduğunu kanıtlayamadığı için 2 yıl hapis cezasına yatar.

Tobey şartlı tahliye ile serbest kalır ve intikam ister. Ingramın Mustang'ını ödünç alır ve süper otomobil yarışlarına hazırlanır. Ingram arabası için tek şart sunar. Yarışta Julia Tobey'e eşlik edecektir. Yarışlar 45 saat içerisinde başlayacaktır. San Francisco'ya gitmesi için acele etmekten başka şansı yoktur. Dino korkar ve kamyonculara hangisinin Tobey'i durudurursa ona Lamborghini'sini vereceğini söyler.

Kamyoncular Tobey'in peşine düşer. O sırada arkadaşı Maverick ABD ordusu helikopteri ile ortaya çıkar. Mustang'ı havada götürür ve zamanında San Firancisco'yayetişir. Dinlenmek için otele gittiklerinde bir çekici arabası Mustang'a çarparak arabaya ve Julia'ya zarar verir.

Dino'nun nişanlısı durumu görünce çok sinirlenecektir. Eskiden Tobey'in kız arkadaşıdır. Tobey'e yardımcı olmak için Koenigsegg aracının yerini söyler. Julia gözlerini açar. Tobey bir öpücük kondurur ve sevdiğini söyler. Bunu Pete için yaptığını söyleyerek yarışa hazırlanır.

Ertesi sabah Tobey Dino'nun yanına gider. Dino'nun nişanlısı Anita'nın yüzüğünü Dino'ya verir ve kız benim der. Dino şok olur. Yarışlar başlar ve hız üst limitinde olduğu için California Otoban devriyesi onları takip eder. Arkadan gelen otoban devriyesi tek tek tüm araçlara çarpar. Sadece Dino ve Tobey kalır.

Tobey ve Dino pasifik okyanusu boyunca yan yana yarışır. Tobey Dino'dan intikam almak için onu yoldan atmak ister. Fakat Dino yoldan çıkmışken dayanamaz ve yarış çizgisini boşverir ve Dino'yu kurtarır. Polisler ikisini de yakalar ve Dino adam öldürmekten tutuklanır. 178 gün sonra Tobey serbest bırakılır. Julia 2015 Ford Mustang ile hapisaenin kapısından alır. Çiftin Utah'da bir hapistaneye gitmesi gerekir ve sadece 5 saatleri vardır...
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı