Hindistan Eşkıyaları – Thugs of Hindostan HD izle

Hindistan Eşkıyaları – Thugs of Hindostan HD izle
720P 5.8
Bollywood sinemasının Hindistan tarihini epik dilde konu aldığı Hindistan Eşkıyaları - Thugs of Hindostan bütün dünyada büyük beğeni aldı. Yıldız oyuncu Aamir Khan'ın başrolünde olduğu Hindistan eşkıyaları filmi 1795 yıllarındaki İngilizlerin işgalini konu alıyor. İngilizlerin Hindistanın büyük bölümüne egemen olmaya çalışması Hintlilerin içerisinde bağımsızlık duygularının çıkmalarını sebep olur. Khudabaksh Azaad liderliğinde bir grup insan isyan başlatırlar.

Khudabaksh Azaad ve arkadaşlarının özelliği ise haydut olmalarıdır. İngiliz komutan John Clive kendilerine karşı savaşılmasını engellemek için sinsi plan yapar. Firangi adındanki başka haydutu grubun içerisine ajan olarak koyar. Firangi grubun içerisinde kaldığı süreç içerisinde duygu ve fikirlerinde farklılıklar oluşmaya başlar. Olayların patlak vereceği noktada önemli karar vermek zorunda kalacaktır. Tarafını seçmesi gerekiyordur.


Hindistan Eşkıyaları - Thugs of Hindostan izleyebileceğiniz güzel hint filmidir. Sitemizdeki hint filmleri kategorisine göz atarak daha fazla hint filmi izleyebilirsiniz.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı