Harry Potter 8 Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 izle

Harry Potter 8 Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 izle
1080P 8.1
Dobby ölür ve Harry onu toprağa gömer. Harry Potter, Griphook adındaki cine hortkuluk ile ilgili soru sorar. Fakat Griphook kendi sorularının yanıtlanmadığı sürece yanıtlamayacağını belirtir. Harry, Bellatrix Lestrange'nin kasasına girmek ister. Bunun için Griphook'a ihtiyacı vardır. Griphook, Gryffindor Kılıcı karşılığında kabul eder. Wandmaker Ollivander'u kurtarmışlardır ve gitmeden Harry ile görüşür. Harry bulduğu asaların kime ait olduğunu öğrenmek için sorular sorar. Harry'e Malfoy Manor'dan alınan iki asanın Bellatrix ve Draco Malfoy'a ait olduğunu söyler. Ancak Malfoy'u yendiği için artık asa Harry'ye bağlıdır.

Kasaya giderler ve Harry, hortkuluğun Helga Hufflepuff'ın kupası olduğunu keşfeder. Fakat Griphook kılıcı alır ve onları kasada bırakır. Kasayı geçebilmeleri ve ejderhanın onu ancak Griphook kılıcı kapar ve üçlüyü terk eder ve Üçü ejderhayı serbest bırakıp üstüne atlayarak bankadan kaçarlar. Harry ayrıca Hogwarts'ta bir şekilde Rowena Ravenclaw'a bağlı bir hortkuluk olduğunu fark eder. Üçlü Aberfourth Dumbledore'nin yanına gider ve tartışırlar. Harry aranızdaki sorunun beni ilgilendirmediğini Albus'un ona verdiği görevi yerine getireceğini belirtir.

Aberfourth Dumbledore isteksizce ölen kız kardeşi Ariana'ya ait portreye talimat vererek Hogwarts'a olan geçidi açmasını söyler. Portrenin içerisinden Neville Longbottom gelir ve gizli geçitten geçerek Hogwarts'a girerler. Severus Snape Harry'nin dönüşünü duyar ve Harry'e yardım ettikleri için personeli ve öğrencileri cezalandırır. Minerva McGonagall, Snape bir düelloya çağırır ve Snape kaçar. Peki Harry Potter Voldemort'u öldürebilecek mi? Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 - Harry Potter 8 Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
9.6
Toplamda 100 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!