Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 izle

Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 izle
1080P 7.7
Sihirli Bakanı Rufus Scrimgeour, bakanlığın güçlü olduğunu ve hala hükümette olduğunu söyleyerek büyücülük medyasındaki akıllarda olan sorunları giderir. Lord Voldemort kazanıyor. Güç artık Voldemort'un elindedir. Ölüm Yiyenler Muggles'leri toplu katlim yapmak istemektir. Voldemort artık bakanlığa sızmıştır. Bu sırada Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger, Albus Dumbledore'un Voldemort'un Horcruxes'unu (hortkuluk) yok ederek Harry'ye verdiği görevi tamamlamasına karar verir. Severus Snape, Voldemort'a Harry'nin yaklaşmakta olduğunu bildirir. Voldemort ölüm yiyen Lucius'dan asasını ister. Harry ile asaları aynı çekirdeği paylaştığı için öldüremez..

Zümrüdüanka kullanarak Harry'nin güvenliğini arttırmak için özlü iksir herkese içirilir. Uçuşları sırasında Deli-Göz Moody ve Hedwig'i öldüren ve George Weasley'i yaralayan Ölüm Yiyenler tarafından pusuya düşürülür. Harry asa yapımcısı Ollivander Voldemort işkence gördüğünü bilir ve tarafından işkence ediyorlar. Ertesi gün Scrimgeour, Dumbledore'un isteğiyle gelir . Ron Dumbledore'un onu kurtarmak ister. Ertesi gün Hermione, Deluminator'un bir saç telini alır ve bakanlığa sızarak ona dönüşür. Dumbledore ona ve diğerlerine miras bırakmıştır ve bir yandan verdikleri şeyleri çözümlemeye çalışır. Harry'e Quidditch turnuvasında yakaladığı ilk Altın Snitch'i miras bırakır. Scrimgeour, Harry'e kaybolan Gryffindor'un Kılıcını miras bıraktığını söyler fakat kılıç kayıptır.

Ölüm Yiyenler Scrimgeour'u öldürür ve onu Pius Thicknesse ile değiştirir. Bakanlık Muggle doğumlu cadılar ve sihirbazları tutuklamaya ve zulmetmeye başlar. Sonrasında Ölüm Yiyenler, Bill Weasley ve Fleur Delacour'un düğünü sırasında saldırır. Kingsley Shacklebolt patronus büyüsü yapar ve düğün partisindeki herkesi kurtarır. Herkes kaçmaya başlar ve Harry, Hermione ve Ron Londra'ya gider. Ancak Ölüm Yiyenler tarafından bir lokantada saldırıya uğrarlar. Üçlü Grimmauld Place'de 12 numaraya saklanır. Horcrux madalyon "RAB" nin Sirius Black'in küçük kardeşi Regulus Arcturus Black olduğunu keşfederler.

Elfler, Kreacher'in Blacklerin evini Mundungus Fletcher'ın gerçek madalyon da dahil olmak üzere evden birçok eşyayı kırdığını ve çaldığını söyler. Kreacher yakalanır ve Dobby sayesinde madalyonun Dolores Umbridge'de olduğun öğrenir. Polyjuice İksiri kullanarak üçlü Bakanlığa sızar. Peki Horcruxes'u(hortkuluk) alabilecekler mi? Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Donmadan Tek Parça bol play keyfi ile izle..
10.0
Toplamda 33 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!