Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle

Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle
1080P 7.8
Bir gece geç saatlerde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndaki profesör Albus Dumbledore ve Minerva McGonagall okulun görevlisi Rubeus Hagrid ile birlikte yetim kalan bebek Harry Potter'i tek akrabası teyzesi olan Dursley ailesine verilir. Dursley ailesi ona yıllarca eziyet eder.

On yıl sonra Harry, Dursley'lerin küçük oğlunun doğum günü için hayvanat bahçesine gider. Aileden farklı olduğunu sürekli düşünen Harry hayvanat bahçesinde yılan ile konuşur. Yılanın onu anladığını keşfettikten sonra kuzeni onu iter ve yılana kötü davranmaya başlar. Harry duruma sinir olur ve yılanın kafesindeki cama hırsla baktığında ortadan cam bir anda kaybolur. Harry Potter artık sihir gücünü fark etmeye başlar.

Harry'e mektup gelir ve mektup Hogwarts büyücülük okulundandır! Peki Harry Pooet'ın daha sonra hayatında neler olacak? Harry Potter ve Felsefe Taşı - Harry Potter and the Philosopher's Stone Full HD 1080p Türkçe Dublaj - Türkçe Altyazılı Tek Parça bol play seçeneği ile izle.
9.2
Toplamda 39 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!