Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı izle

Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı izle
1080P 7.9
Harry Potter, Dursley'lerle tatmin edici olmayan bir yaz tatili daha geçirir. Ne zaman Dursley'in kardeşi Marge Dursley konuşsa ailesine hakaret eder. Harry Potter sinirlenince kendine hakim olamaz ve teyzesini yanlışlıkla bir balon gibi şişirir. Havada akıp gitmesine yol açar. Her şeyden bıkkın Harry sonrasında bagajıyla Dursley'lerden kaçar. Hızır Otobüs gelir ve Harry otobüse biner. Hogwarts dışında büyü yapmak suçtur. Sihir bakanı tarafından yargılanır ve Cornelius Fudge tarafından suç düşürülür.

En iyi arkadaşları Ron Weasley ve Hermione Granger ile tekrar bir araya geldikten sonra Harry karanlık büyücü Lord Voldemort'un hükümlü bir destekçisi olan Sirius Black'in Azkaban'dan kaçtığını ve onu öldürmek istediğini öğrenir. Peki ya daha sonra? Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Full HD 1080p Tek Parça Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı tüm serisi bol play keyfi ile izle.
10.0
Toplamda 22 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!