Harry Potter 4 Ateş Kadehi izle

Harry Potter 4 Ateş Kadehi izle
1080P 7.7
Harry Potter, Lord Voldemort'un kıl kuyruğun ve Peter Pettigrew bir arada görür. Sonrasında gizlice onu dinleyen Frank Bryce adında bir adamı öldürür. Gözlerini açtığında bir kabustan uyanır. Harry, Weasleys ve Hermione ile İrlanda ve Bulgaristan arasındaki Quidditch Dünya Kupası maçına giderler. Bulgarlar maçı kazandıktan sonra Ölüm Yiyenler kampı basar. Herkes bir yerlere kaçışır. O arada Harry yere düşer ve biri kaçarken onun kafasına vurur. Gözlerini açtığında rüyasında gördüğü adamın Lord Voldemort'un işaretini yaparak çağırdığını görür. Bakanlık bir anda Harry'nin etrafını sarar ve Weasleys'in babası onu korur.

Hogwarts açılır ve Albus Dumbledore yeni öğrencilere kendini tanıtır. Eski Seherbaz Alastor "Deli-Göz" Moody yeni Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmenidir. Hogwarts'ta bu sene farklı olarak üç büyülü okulun üç zorlukta yarıştığı Triwizard Turnuvasına ev sahipliği yapacağını duyurur. Sadece on yedi yaş ve üstü büyücüler yarışabilir.

Ateş Kadehi yarışmaya katılmak için seçtiği "şampiyon": Cedric Diggory ait Hufflepuff'a Hogwarts'a temsil eden Viktor Krum temsilen Durmstrang Enstitüsü Doğu Avrupa'dan ve Fleur Delacour temsil Beauxbatons dan Fransa'dan. Kadeh beklenmedik bir şekilde Harry'i dördüncü bir şampiyon olarak seçer. Bakanlık yetkilisi Barty Crouch Sr., şampiyonların seçildikten sonra bir sözleşmeyle bağlı olduğu konusunda ısrar ettiği için Dumbledore reşit olmayan Harry'yi turnuvadan çıkaramaz.. Harry Potter 4 Ateş Kadehi - Harry Potter and the Goblet of Fire Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan bol play seçeneği ile izle.
9.1
Toplamda 32 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!