Görünmeyen Misafir izle

Görünmeyen Misafir izle
1080P 8.2
İspanyol iş adamı Adrián Doria sevgilisi Laura Vidal'ın öldürülmesi nedeniyle tutuklanır ve kefaletle serbest bırakılır. Avukatı Félix Leiva savcının bir yargıç önünde yakında tanıklık edecek bir tanık bulduğu haberiyle bir sabah erkenden onu ziyaret eden prestijli savunma avukatı Virginia Goodman'ı işe alır. Bu yüzden tüm hikayeyi hızlı bir şekilde anlatmaya başlar.

Adrián, Virginia'ya da aylar önce ilişkilerini nasıl sona erdirdiğini söyler. Ancak 100.000 € ile kırsal bir otele gelmeleri için onları şantaj eden bir çağrı alır. Adrián otelde bilincini kaybeder ve Laura'nın banyoda ölü bularak uyanır. Polis gelir ve içeri girer. Adrián tek şüphelidir. Tutuklanmasından sonra karısı terk eder ve çocuğunu alır. Virginia Adrián'a ona tüm gerçeği söylemesini ister.

Adrián Paris'te olduğunu söylediği zaman Laura ile birlikte olduğunu anlatır. Adrián ilişkiyi sona erdirmeye çalışır. Adrián, Yılın Avrupalı ​​İş Adamı seçilir ve Tomás onunla yüzleşme töreni sırasında muhabir olarak poz verir. Günümüze geldiğinde Virginia kendini kurtarmak için Adrián'ın otel odasında onu vuran adamın yüzünü gördüğünü iddia edebileceğini öne sürdü ve bu Tomás'dı. Full HD 1080p Görünmeyen Misafir Bol film izle.
10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!