Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar izle

Görevimiz Tehlike 6: Yansımalar izle
1080P 7.3
Solomon Lane'nin yakalanmasından iki yıl sonra örgütünün kalanları Havariler adlı bir terörist grup olarak yeniden örgütlenir. Ethan Hunt üç çalıntı satın alınan plütonyum çekirdeği ve Nils Delbruuk'u ele geçirir. Sahte bir yayın ile Lark ile iletişim kurarlar.

IMF'nin tutumuna CIA Direktörü Erika Sloane beğenmez ve August Walker'e çekirdeği almasını ayrıca Hunt'dan gizli olmasını söyler. Hunt bu arada "Beyaz Dul" olarak bilinen silah satıcısı Alanna Mitsopolis'e Lane'nin çekirdeği satmaya çalıştığını öğrenir ve gece kulübü partisine sızar. Hunt kılık değiştirir. Lark olur. ve Lark olduğunu düşünen düşmanlar tarafından kovalamaca başlar.

Plütonyumun güvenliğini sağlamak için Mitsopolis Hunt'ı görevlendirir. Paris'ten geçerken Lane araçları gelir ve savaş başlar. Faust sadakatini kanıtlamak için Lane aracını suya sokar ve öldürmeye çalışır. Ancak Mitsopolis buna inanmaz ve Faust'u Londra'ya teslim etmesini söylerler.

Londra'daki güvenli bir evde, IMF Sekreteri Alan Hunley, Hunt ile yüzleşir. Her şeyi anlatır fakat CIA ajanları inanmaz ve saldırarak Walker Hunley'i öldürür. Hunt şehirde kovalandıktan sonra kaçar. Walker Hunt'a eski karısının yerini bildiğini eğer onu takip ederse hayatı ile tehdit edeceğini söyler ve Lane ile Keşmir'e gider.

Ekip, Lane ve Walker'ın Siachen Buzulu üzerindeki bir sağlık kampında kalan bombaları patlatmayı planladığını öğrenir. Hindistan, Pakistan ve Çin'in su arzını kirlettiğini ortaya çıkarır. Lane, bomba patlatıcısını 15 dakikalık geri sayımla programlar. İki nükleer bombadır.

Stickell ilk bombayı devre dışı bırakmaya çalışır ve Julia yardıma gönüllü olur. Fakat patlatıcı olmadan etkisiz hale getiremezler. Dunn ve Faust ikinci bombayı bulur ve Lane'i bastırırlar. Hunt, Walker'ı hava dakovalar ve öldürür. Hunt daha sonra patlatıcıyı sabitler ve bombalar etkisiz kalır. Sonrasında kalan çekirdekler güvenli bir yere götürülr ve Julia, Hunt'a "IMF'ye olan bağlılığına rağmen ona en iyi hayatı verdiğini söyler."
6.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!