Görevimiz Tehlike 5 izle

Görevimiz Tehlike 5 izle
1080P 7.1
Çeçen teröristleri Minsk'de insan sinirini etkileyen kimyasal bir silah satmaktadır. IMF ajanı Ethan Hunt konsorsiyum varlığını kanıtlamak ile uğraşır fakat CIA inanmaz. CIA Direktörü Alan Hunley, IMF'nin amacı dışında hareket ettiğini söyler ve IMF'yi dağıtmaya kapatmaya çalışır.

Sarışın gözlüklü bir adam tarafından IMF ajanı öldürülür. Hunt "Bone Doctor" tarafından yönetilen bir işkence odasına kapatılır. Uğraş sonrası oradan kaçmayı becerir. IMF'den ayrılır. İpuçlarını takip etmeye başlar. Sonrasında gözlüklü adamın MI6 ajanı Solomon Lane olduğunu öğrenir.

Hunt 6 ay kaçak yaşar. İpuçlarını takip ederek Lane'nin "Avusturya Şansölyesi" performansına gideceğini öğrenir. Orada Lane ve diğer Faust ajanlarını yakalar. Şansölye'de bir araba bombası ile patlatılarak öldürülür. Hunt kendini kanıtlayamaz ve öldürmekten suçlu tutulur.

CIA takip etmeye başlar. Brandt, CIA'den önce Hunt'ı bulmaya çalışır ve Luther Stickell ile temasa geçer. Hunt, Syndicate üyelerinden kaçar ve onu takip eden ajanları öldürür. Brandt, sendika dosyalarını bulur ve alır. Faust Londra'ya döner ve bu kötü görevden çıkmaya çalışır.

Bu arada Hunt verilerin Başbakan'ın şifreli bir İngiliz hükümeti kırmızı kutusu olduğunu öğrenir. Hunt başbakanı korur ve kaçırılan Dunn'ı kurtarır. Atlee'nin suçlu olduğunu öğrenir ve onu sıkıştırırm Hesabında 2.4 milyar olduğunu söyler.

Hunt ve Faust'a saldırı düzenlenir. Kaçarlar. Faust, Vinter'ı öldürür. Hunt, Lane tuzağa çeker ve cam hücreye hapseder. Orada sinirlere etki eden bir kimyasal yayılır ve ölür. Hunley, Brandt ile Senato komitesine geri döner ve onları IMF'yi geri dönmesi için ikna eder. Artık yeni IMF sekreteri Hunley'dir.

  •  Süre: 131 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.222
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!