Görevimiz Tehlike 2 izle

Görevimiz Tehlike 2 izle
1080P 6.1
Biyokimyasal uzmanı Dr. Vladamir Nekhorvich IMF'ye bir mesaj gönderir ve Ethan Hunt ile görüşmek ister. Tehlikeli bir biyolojik ilaç vardır ve bu konuda Ethan'a güvenir. Chimera virüsü ve tedavisi Bellerophon'u Ethan'a teslim edecek şekilde bir buluşma ayarlar. Fakat Ethan her şeyden habersiz tatildedir. IMF ile hiç iletişim bile kurmamıştır.

IMF Ajanı Sean Ambrose, Ethan kılığına girer. Nekhorvich'i öldürür. Bellerophon'u çalar. IMF komutanı Swanbeck her şeyi öğrenir ve Ethan'a anlatır. Sorumluyu söyler ve kurtarma görevini Ethan'a verir. Profesyonel hırsız Nyah Nordoff-Hall'ı işe aldırır. Ambrose'nin eski kız arkadaşıdır ve onu öldürmek için görevlendirilir. Ethan bu konuda isteksizdir.

Ethan kendi ekibini kurar ve tüm bilgiyi aktarır. At yarışı etkinliğinde Ambrose, Biocyte CEO'su John ile bir araya gelir ve iş birliği yapar ve bunu kameraya aldırtarak ilerde şantaj yapmak için kullanmayı düşünür. Nyah, kameranın hafıza kartını çalar ve Ethan'a gönderir.

Virüs insan vücudunda 20 saat sonra etkisi gösterdiğin ve Bellerophen olmaz ise 20 saat sonra yaşayamayacağını öğrenir. Ethan ve ekibi virüsü yok etmeye çalışır. Ambrose virüs yok olmaması için kendine ve Nyah'a enjekte eder.

Ethan ve ekibi ilacın hisselerinin satıldığı hisse senedi ortamında ilacı ve bilgilerini çalar. Ethan Nyah ve ve Ambrose'yi iyileştirmek için yola koyulur çok az bir süre kalmıştır. Nyah uçurum kenarındadır ve atlamayı düşünür o sıra da ilacı enjekte eder ve kurtulur. Ambrose'yi kurtaran Ethan'a silah doğrultur. O sıra da ajanlar onu vuracaktır. IMF Nyah'ın sabıka kaydını temizleyecek ve Ethan tatile Sydney'e gidecektir.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı