Godzilla II: Canavarlar Kralı izle

Godzilla II: Canavarlar Kralı izle
1080P 6.2
Canavarların savaşından 5 yıl geçer ve şuan ki yaratıklar Titanlardır. Dr. Emma Russel larva olan bir "Morthan"ın doğumuna şahit olur. Emma palyabiyalogdur. Titanların davranış ve ruh hallerini değiştiren bir cihaz üretirler. Bunu adı "Orca"dır. İlk olarak Mortha üzerinde test eder ve yatıştırırlar.

Çalışmaların yapıldığı yere Jonah liderliğindeki bir grup terörist üsse saldırır. Herkesi öldürür ve Emma ve Madison'u kaçırır. Mothra yakındaki bir şelalenin altına kaçar ve ağlar. Emma'nın eski kocası Dr. Mark'dır. Godzilla oğlunu öldürdüğü için kocasına kötüdür ve kızı Madison'u babasından uzaklaştırmaya çalışır.

Monarch ve ekibi Godzilla'nın sinyallerini Antartika'ya kadar takip eder. Jonah'ın amacı üç başlı titanı "Monster Zero" serbest bırakmaktır. Emma Godzilla ile savaşan Monster Zero'yu uyandırır ve serbest bırakır. Ekip sonrasında Emma'nın gizlice teröristler ile çalıştığını öğrenir. Boston'daki Monarch sığınağından eşi ve ekibine temasa geçer. İnsanların Dünya'ya zarar verdiğini ve Dünya'nın iyileşmesi için Titanların uyanması gerektiğini savunur.

Emma uyandığında Meksika'da Rodan yaratığı iledir. Monarch Rodan'ı yaklaşan Monster Zero ile savaşmaya iter. Ancak Rodan yenilir. Savaş sırasında donanma Godzilla'yı öldüren Monster Zero'ya füze fırlatır fakat etkilenmeyecektir. Rodan'ın eğimli olması yüzünden sinirlenir ve sinyal göndererek bütün titanları uyandırır.

Madison plan yapar ve annesinden kaçar. Mothra kozasından çıkar. Godzilla eski su altında iyileşmeye başlar. Godzilla'nın tek başına iyileşmesi uzun süreceği için donanma yerini tespit eder ve denizaltıyla gider. Büyük bir nükleer bomba atar ve bu sayede Godzilla hızlıca iyileşir ve gücü artar.

Emma titanların dünyaya vereceği zararın insanlardan daha kötü olduğunu anlar. O sırada Madison Orca'yı çalar. Fenway Park'a gider. Titanları sakinleştiren bir frekans yayınlar. Godzilla savaşa girer. Monarch ve ekibi Madison'u kurtarmaya ve şehirden kaçmaya yönelir.

Ghidorah, Godzilla'yı yener tam onu öldürecekken Mortha kendini feda eder. Bütün enerjisini Godzilla'ya aktarır. Mark, Emma, Madison Orca'yı kullanarak Ghidorah'ı ondan uzak tutar. O sire de Godzilla kendini yeniler ve Ghidorah'ı kolayca yener. Rodan ve diğer bütün titanlar ona boyun eğeceklerdir.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!