Godfather 2 Türkçe Dublaj Full izle 9.0 / 10 6 kullanıcı oyu.
9.0
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Godfather 2 Türkçe Dublaj Full izle

Godfather 2 Türkçe Dublaj Full izle

Godfather 2 Türkçe Dublaj


Godfather 2 Türkçe Dublaj izle, serinin ikincisi olan Baba 2 filmi ilk yapımın devamı niteliği taşıyor. Mario Puzo yazar olarak Francis Ford Coppola da yönetmen olarak filmde tekrar yer alıyor. Film 6 adet Oscar ödülüyle efsane bir yapım. Sırada Baba 2 filminin konusu var.
Godfather 2 Türkçe Dublaj

Godfather 2 izle


Yetenekli Corleone, Amerikaya henüz gelmiştir. 1917 yılında, şehri New York'ta tanınan mafya gruplarından birini temizleyince sokaklarda hem saygı kazanmış hemde korku duyulan biri haline gelmiştir. O sırada, 50 yıl sonra, Michael Corleone, Washington da ailesinin işi ve yaptıkları hakkında senato komitesine ifade vermektedir. Godfather 2 filminde Michael Corleone'i ailesinden kalan işlerini düzene koymak için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında savaşırken izliyoruz.
Godfather 2 izl

Godfather 2 HD izle


Godfather 2 filmi, eleştirmenlere göre serinin ilk filmden daha başarılı buluyor. Bu eleştiri ise çok az sayıdaki seri filmlerinin aldığını düşünürsek izlemek için bir neden sayılabilir. Vito Corleone'yi canlandıran Robert De Niro filmde sadece 45 dakika yer alarak Oscar'ı kazanmıştır.
Godfather 2 HD izle
  Tür: Dram , Suç
  • İzlenme: 393
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
Yorum Alanı