Godfather 1 Türkçe Dublaj Full Hd izle 8.5 / 10 33 kullanıcı oyu.
8.5
Toplamda 33 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Godfather 1 Türkçe Dublaj Full Hd izle

-

The Godfather

Godfather 1 Türkçe Dublaj Full Hd izle

Godfather 1 Türkçe Dublaj


Godfather 1 Türkçe Dublaj
Godfather 1 Türkçe Dublaj izle, sinemanın şaheseri olan filmlerden Godfather 1 yani Baba 1 filmi, 1940’lar ve 1950’lerin Amerika’sında yaşayan, İtalyan mafyasının hayat öyküsünü anlatıyor. Sicilya'dan göç eden Corleone ailesi, Amerika'ya adapte olmaya çalışırken kendilerini kullanmaya, haraca bağlamaya, türlü olaylarda aileyi kalkan yapmaya zorlarken; karşı koymaya başladıklarında bunda iyi olduklarını fark ederler ve kendilerini beklenmedik bir yaşantı içinde bulurlar. Hem ailenin katı aile geleneği, hemde acımasızlığı birleşince önlerine çıkanı yok etmeye başlarlar. Bir süre sonra bu ailenin ismi Amerika'da duyulmaya ve korkulmaya başlar.
Godfather 1 izle

Godfather 1 izle


Don Corleone’nin kızı Connie’nin evlilik gününde, Michael babasıyla küslüğü sonlandırır. Michael bu İtalyan ailenin en küçük oğlu ve  savaş gazisidir. Don bir gün suikaste uğrayıp işleri artık yönetemeyecek hale gelince, yönetimi Michael ve abisi Sonny ele alır. Danışmanları Tom Hagen’in de desteği ile diğer mafyalara savaş başlatan Corleone ailesi, eski tip savaş yöntemlerini de değiştirmeye başlar. Baba 1 filmi sitemizde hd kalitede. Godfather 1 türkçe dublaj izle sizin sevdiğiniz kalitede.
Godfather 1 Filmi Full

Godfather 1 Filmi Full

  Tür: Dram , Suç
  •  Süre: 175dk Dakika
  • Ülke:
  • Yapım Yılı :
  • İzlenme: 479
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
Yorum Alanı