Geleceğe Dönüş 1 & Back to The Future 1 Full Hd 1080p izle

Geleceğe Dönüş 1 & Back to The Future 1 Full Hd 1080p izle
1080P 8.3
1985 yılında Hill Valley bilim adamı olan arkadaşı Marty McFly'ı hem evini hem de labaratuvarını ziyaret eder. Marty okulda kız arkadaşı Jennifer Parker ile tanışır. Bir münazaraya katılırlar ve kaybederler. Jennifer Marty'nin ebeveynlerinden farklı olmadığını görür. Marty oldukça hırslanır.

Korkak babası George, aşırı kilolu depresif alkolik annesi Lorraine'sini düşünür. Lorraine'nin babası George çarpar ve hastaneye götürürler. Lorraine onun sağlığına geri dönmesi için uğraşır ve aralarındaki bağ evliliğe kadar uzanır.

Marty 26 Ekim'de bir alışveriş merkezinin otoparkında bilim adamı bir arkadaşı ile buluşur. Arkadaşı Doc plütonyumla elde edilen bir zaman makinesini tanıtır. Marty cihazı anlatırken tarihi bir zaman yolculuğu ayarlar ve 5 Kasım 1955 olarak makineye tarih girer. Tam o sırada libyalı teröristler gelir ve onlara ateş açar. İstemeden zaman makinesini çalıştırır.

Marty kendini 5 Kasım 1955'te bulur. Genç George ile karşılaşır ve Lorraine'nin ona liseden beri zorbalık ettiğini görür. Tam George araba çarpacakken kurtarır. O sırada araba Marty'e çarpar ve Lorraine aşık olma eğilimindedir. Doc yaptığı şey yüzünden kendisinin tarihten silineceğini söyler çünkü kaderi değiştirmiştir.

Marty olayları düzeltmek için bir kaç strateji gerçekleştirir ve başarısız olur. Lorraine, Marty'e okul dansını sorar. Marty ise George ile plan yapar. Biff'in çetesi Lorraine kötü davranır ve George onu kurtarır. Sonra George Biff'i döver. Lorraine ve George dans pistine giderek öpüşeceklerdir.

Fırtına gelir ve Marty saat kulesine doğru gider. Saat kulesine yıldırım çarpar ve enerji sayesinde geleceğe dönerler. Doc ilk tarih yaşandığında terörüstler tarafından vurulmuştur. Geleceğe tekrar gittiğinde saldırıya yine uğrayacaktır. Farklı olarak bu sefer üzerinde çelik yelek vardır. Marty Doc'u eve götürür.

Ertesi sabah babasının artık kendine güvenen bir yazar olduğunu fark eder ve başarılıdır. Annesi ise zinde ve mutludur. Marty Jennifer ile tekrar biraraya gelir. Doc DoLorean ise tekrar ortaya çıkar ve gelecekteki çocuklarına yardım etmek için onunla birlikte geri dönmelerini ister. Üçlü şimdi geleceğe gidecektir.  •  Süre: 116 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 752
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı