Geleceğe Dönüş 2 & Back To The Future 2 Full Hd 1080p izle

Geleceğe Dönüş 2 & Back To The Future 2 Full Hd 1080p izle
1080P 7.7
26 Ekim 1985 tarihinde Marty McFly ve kız arkadaşı Jennifer Parker ile birlikteyken Emmet Brown DeLorean gelir ve geleceğe gitmek için ikna eder. Doc, Jennifer'a elektrik verir ve uyutur. Onu 2015 yılına bırakır. Gelecek hakkında fazla bilgisi olmaması gerektiğini söyler ve 21 Ekim 2015'e giderler.

Jr. Biff'in torunu Griff , Martin'in oğlunu bir soygun planlamasında kullanmak ister. Marty oğlunun yerine geçer ve Griff'in teklifini reddeder. Griff çetesi ile birlikte Jr. Martin'in peşine düşer. Griff ve çetesi tutuklanır ve Marin'in çocukları kurtulur. Hapise düşmeyeceklerdir. Marty bir spor gazetesi alır ve kar yapmak için amaç düşünür. Doc ise onu bu konuda uyarır.

Yaşlı Biff ise onların bütün konuşmalarına tanık olur ve yaşlı Biff'i kovalamaya başlar. Jennifer 2015 evinde uyanır ve McFly ailesinden saklanır. Gecekteki Jennifer'ın bir otomobil kazasına karıştığını görür ve geleceğinin istediği gibi olmadığını fark eder. Marty'nin meslektaşı ile bir anlaşma yapar ve işten çıkarılmasını sağlar.

Jennifer evden kaçmaya çallışır fakat 2015 kendisini görünce bayılır. Marty ve Doc ona katılır ve o sırada Biff zaman makinesini çalar. 1955'e seyahat eder ve tüm tarihi değiştirir. Kendisi dünyanın en zengin adamı olur. Lorraine onunla evlenmeye zorlar. George öldürür. Marty veDoc zaman makinesini aldığını fark eder.

Marty geçmişe gider ve kendini lise dansında bulur. Fazla tarih ile oynamak istemeyen MartyBiff'e gübre kamyonunun çarpmasına sebep olur.Biff'in yaptığı bütün her şeyi değiştirmesine sebep olur. O sırada DeLorean'a şimşek çarpar ve ortadan yok olur.

Bir Western Unionkurye hemen gelir ve Marty'e 70 yaşında bir mektup gelir. Yıldırım çarpmasının onu 1885'e geri götürdüğünü açıklar. Marty orjinal Marty'nin 1985'e dönmesine yardımcı olan 1955 Doc'u bulmak için kasabaya döner. Marty'nin aniden ortaya çıkması ile Doc şok olur ve bayılır.

  •  Süre: 108 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 675
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı