Fractured izle

Fractured izle
1080P 6.6
Ray, eşinin ailesine Şükran Günü ziyaretinden sonra eşi Joanne ve kızı Peri ile birlikte eve gider. Ray ve Joanne tartışırlar. Peri'nin tuvaleti gelir ve benzin istasyonunda dururlar. Arabaya döndükten sonra Peri kompakt aynasını bulamaz. Joanne tuvaleti kontrol etmeye gider ve Ray arka koltuğu arar. Peri başıboş bir köpek tarafından korkar ve açık kalan bir çukura doğru geri geri gitmeye başlar. Ray köpeği korkutmak için bir taş atar ve Peri korkup deliğe düşer. Ray peşinden atlar ve kafasını çarpar. Joanne şok olur ve hemen hastaneye giderler.

Peri kontrol edilir ve sadece kolu yaralanmıştır. Anneye perinin organ kaydına alınsın mı diye soru sorarlar. O arada Ray kafasının çarptığı için bir tarama yaptırılır ve CAT taramasında uykuya dalar. Uyandığında ise bütün hasta personellerine karısını ve kızını sorar. Herkes kayıtlarda tek olduğunu ve kimsenin olmadığını söyler. Ray kendini kaybeder ve güvenlik tarafından bir odaya kitlenir. Polis gelir ve onu bir soruşturmaya alır.

Hastanede ailesinin hiç gitmediğine dair Ray'e kanıt gösterirler. Ray inanmadığı için polis tarafından benzin istasyonuna götürülür. Çukurda büyük bir kan lekesi görünce hemen Ray'i tutuklamaya çalışırlar. Bir memurun silahını alıp onları benzinliğe kitler. Hastaneye gider ve bodrum katına doğru iner. Doktorlar Peri'nin organlarını alacakken bulur. Joanne ile onu hastaneden çıkarır ve doktora ateş eder.

Arabaya doğru giderken beyni yeni anımsamalar yaşamaya başlar. Onlar uzaklaştıkça ailesinin çukurda öldüğünü hatırlar. Peri'nin düşmesinin sebebi aslında babasının itmesi kaynaklıdır. Ray'in beyni yaptıklarını inkar etmek için halüsinasyon görmesine sebep olmuştur.
  •  Süre: 100 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.129
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı