Forrest Gump 1080p Full Hd Tek Parça izle

Forrest Gump 1080p Full Hd Tek Parça izle
1080P 8.4
Forrest Gump düşük IQ seviyesinde saf ve iyi niyetli çocuktur. Annesi IQ'su düşük olduğu için hiçbir okula oğlunu kabul ettirememiştir. En son gittiği bir devlet okulunda müdür ile yakınlığı ile bunu başarmıştır. Okul servisi geldiğinde ise en iyi ve tek arkadaşı olan Jenny ile tanışacaktır.

Annesi Forrest'a anlayabileceği düzeyde hayat kavramını açıklayacaktır. Yaşam yollarını ve kaderinin önemli olduğunu anlatırken annesi ölecektir. Vietnam savaşları başlar ve bu durum karşısında Vietnam savaşlarına katılmaya karar verir. Cephe de Dan ve Bubba adında arkadaşlar edinecektir.

Savaşta arkadaşı ile sürekli karides balıkçılığı hakkında sohbet ederler ve savaştan çıktıklarında bir tekne alıp karides avlamaya karar vereceklerdir. Fakat arkadaşı ölecek ve cephe de cesur savaştığı için Forrest madalya kazanacaktır. Duygusal ve yoğun geçen bu dönem de karides filosu kurar ve kazandığı büyük miktarın yarısını ölen arkadaşının ailesine vererek yüce gönüllülüğünü gösterecektir.

Forrest'ın Jenny ile sıkı olan arkadaşlığı çocukluk döneminden aşka bırakacaktır yerini... Fakat Jenny'nin hayata dair seçimleri ve Forrest'a karşı olan uzaklığı üzüntüden başka bir şey bırakmayacaktır. Bu duygusal ağda takılan Forres bir an da koşmaya başlayacak ve bütün dünyaya ilham verecektir.

Dünyanın gözünden kaçmayan bu durum bütün reklam piyasasını etkileyecektir. Jenny bir gün Forrest'ın evine gelip birlikte olacaktır. Bir anda ortadan kaybolan Jenny yıllar sonra karşısına çıkacak ve çok hasta olduğunu ondan bir oğlu olduğunu söyleyecektir. Forrest Gump'ın sorduğu "Benim gibi mi?" sorusu seyirci de büyük bir hüzün hissettirecektir. Bol film izle ile iyi seyirler dileriz.
  •  Süre: 142 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 786
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı