Facia Üçlü Full izle

Facia Üçlü Full izle
1080P 1
Adanada youtube'a çektikleri videolar ile meşhur olan Facia Üçlü ekibi yaptıkları film ile karşımızda! Korkusuz, absürt komedi videoları ile bütün Türkiyede sevilen Facia Üçlü ekibinin yaptıkları filmde oldukça beğeni topladı. Bolfilmizle.com adresinden Facia Üçlü filmini full hd kalitede kesintisiz izleyebilirsiniz.

Facia Üçlü Filminin Konusu


Birbirinden maceraperest üç kişilik arkadaş grubunun maceralarını film konu alıyor. Emre kendi halinde yaşayan birisidir. Bir gün dedesinin ölüm haberinin ardından ondan kalan mirası olduğunu öğrenir. Arkadaşlıkları sıkı olan ekip köye giderek dedesinden kalan mirası alabilmek adına her türlü yolu denerler. Türlü türlü oyunlar oynayan üç arkadaş gözünü karartmıştır. Emre işlerin yolunda gitme süresinde muhtarın kızına görür görmez aşık olur. Mirası unutan Facia Üçlü bu sefer kızı elde edebilmek için uğraş verecektir. Fakat hiç beklemedikleri durumlar kendisini bekleyecektir. Olaylar karışınca miras için gelen Facia Üçlü bir anda araba yarışlarında kendilerini bulacaktırlar.
  Tür: Komedi Filmleri
3.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı