Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile izle

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile izle
1080P 7

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı 1080p Tek Parça Full izle.


Film ünlü seri katil Ted Bundynin hayatını konu alır. Ted 1974 ve 1978 yılları arasında birçok kadına tecavüz edip öldürmüştür. Kendisi bile kurbanlarının sayısını bilmez. Yıllarca suçunu söylemez ve hapiste kalır. Son yıllarda 30'dan fazla cinayet işlediğini açıklar.

Filmi Elizabeth (Lily Collins)'in gözlerinden anlatılacaktır. Elizabeth, Ted'in kız arkadaşıdır. Yaptığı hareketlerden oldukça şüphelidir. Polise şikayet eder ve polis onu umursamaz. Fakat yıllar sonra oluşacak itirafta herkesin kanı çekilecektir. Zac Efronun başrol oynadığı filmde izlerken kanınız çekilecek. Bol film izle ile keyifli seyirler dileriz.

 

Zac Efronun tarihin en ünlü seri katili Ted Bundyye hayat verdiği film, Bundynin uzun dönemli kız arkadaşı Elizabeth (Lily Collins)in gözünden anlatılacak. 1974 ve 1978 yılları arasında birçok kadına tecavüz edip öldüren, kurbanlarının tam sayısı bilinmemekle birlikte, 10 yılı aşkın inkar süreci sonunda, 30dan fazla cinayet işlediğini itiraf eden, 1989da da Floridada idam edilen ünlü seri katil Ted Bundynin hayatında uzun süre yer alan Elizabeth, katilin aktif olduğu yıllarda da onun hayatındaydı ve manipülasyonlarla kontrol ediliyordu. Yıllarca süren şüphe ve inkarın ardından Elizabeth, sonunda Bundyyi polise ihbar etmişti. Ancak polis, bu ihbarı değerlendirmemişti.
  •  Süre: 110 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.707
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
8.5
Toplamda 107 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!