Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – The Secret Life Of Pets 2

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 – The Secret Life Of Pets 2
1080P 9
Evcil Hayvanların Gizli Yasamı 2 filmi ilk filmden sonra ilgiyle karşılanınca hemen yenisi için çalışmalara başlayan firma çıkış tarihi olarak 13 Temmuz 2018 açıkladı. Daha sonra çıkış tarihi değişti ve 5 Haziran 2019 tarihi olarak belirlendi. Bir kaç ay sonra film biz animasyon severlerle birlikte olacak.

The Secret Life of Pets 2 Filminin Konusu

Chris Renaud’un yönetmenliğini ve Brian Lynch’in senaryosunu yazdığı, Patton Oswalt, Kevin Hart, Eric Stonestreet, Harrison Ford ve Tiffany Haddish gibi isimlerin seslendirme kadrosunda yer aldığı ve 2016 tarihinde ilki yayınlanan ve dünya çapında 950 milyon dolar gibi hiç düşünülmeyen bir hasılatı elde eden ve bolfilmizle.com üzerinden Türkçe dublaj ile izlemiş olduğunuz Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin ikinci filminde; evcil hayvanlarımızın bizler okula, işe ya da dışarı çıktığımızda yaptıklarının dışında arkadaşlarıyla olan birlikteliklerini yaşadıklarını izleyeceğiz. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Türkçe dublaj sizlerle çok yakında takipte kalın.

 
6.1
Toplamda 102 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!