Enzo Yağmurda Yarış Sanatı – The Art of Racing in the Rain izle

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı – The Art of Racing in the Rain izle
1080P 8.4
Filmin başında Seattle'de yaşayan Enzo ölür. Yaşlı Golden Retiever efendisi ve en iyi arkadaşı Denny'nin eve dönmesini bekler. Denny Enzo'nun hareket edemediğini fark eder. Dış ses köpeğin hikayesini anlatmaya başlar. Yıllar önce Denny bir köpek yavrusu alır ve Enzo ile güçlü bir bağ kurar.

Aradan bir yıl geçer ve Denny Eve ile tanışır evlenir. Anne Trisha destekleyici olmaya çalışır fakat baba Maxvell yarış pilotu olan Denny'nin kızına iyi bir gelecek kurmadığını düşünerek yakınır. Eve hamile kalır ve doğumu yaklaşırken bir yarış davetiyesi alır. Yarış 24 saat Dayton'adır. Yarışa giden Denny bunu eşi ve çocuklarının geleceği için yapar.

Eve ise Denny yarıştayken doğumu başlar. Evde iki ebe ile çocuğunu doğurur. Aradan birkaç yıl geçer. Aile hayatı oldukça durağandır. Denny ise yarışa gider. Eve zamanla ağır hastalık geçirmeye başlar. Enzo beyninde bir sorun olduğunu anlar. Hataneye gittiklerinde Beyin kanseri teşhisi konur. Eve, Enzo'yu izlerken artık kaderinden korkmadığını öleceğini kabul ettiğini söyler.

Maxvell kızını yalnız bıraktığı için hasta olduğu için Denny'i suçlar. Zoë'nin velayetini ister. Eğer vermez ise Denny'yi dava açmakla tehdit eder. Denny ve Maxvell kavga eder ve Maxvell'in kaburgasını kırar. Maxvell polise şikayet eder ve 4. dereceden saldırı suçu ile suçlanır. Eğer davayı kaybederse 3 ay hapiste yatacaktır.

Denny yarışmaya devam eder ve Maranello'da Ferrari için yeni prototiplerini test etmesi için bir iş teklif edilir , bu da davası nedeniyle reddetmek zorunda kalır; davası lehine sonuçlanırsa teklifi kabul edeceğine dair söz verir. Hayal kırıklığına uğrayan Denny, Enzo ile koşmaya gider. Enzo Denny'ye yetişmeye çalışırken bir araba çarpar. Denny hemen veterinere götürür.

Veteriner Enzo'nun hayatta olduğu için şanslı olduğunu ve yakın gelecekte kalça displazisinden muzdarip olabileceğini açıklar. Ekonomik sıkıntıdan Ekonomik problemden sıkılan ve Enzo'yu bile tedavi ettiremeyecek durumda olan Denny, Maxvell ile görüşerek bütün taleplerini kabul ettiğini yarışa katılması hayatına devam ettirmesi gerektiğini söyler.

Davaya gittiklerinde yemin edilirken Trish kendini çok kötü hisseder ve her şeyi dürüstçe söyler. Davayı Enzo kazanır ve yarışa gider. Maxwell ve Trish Zoë'nin dokuzuncu doğum günü partisine geldiğinde Denny çok affedicidir ve her ikisini de Zoë'nin hayatında ister. Birkaç hafta sonra Enzo'nun sağlığı hızla bozulmaya başlar. Sonun yaklaştığını fark eden Denny, Enzo'yu eskiden öğrettiği yolun etrafında sürmeyi ayarlar.

Enzo'nun gücü iyice tükenmiştir. Moğolistan'ın bir köpek öldüğü zaman insan olarak reenkarne olduklarına dair inançlarını gösteren bir televizyon belgeselini hatırlar. Enzo, yeni hayatını dört gözle beklediğini söyler. Sekiz yıl sonra Scuderia Ferrari için başarılı bir Formula 1 sürücüsü olan Denny, İtalya'da genç Zoë ile yaşar. Denny'den imza isteyen altın saçlı genç bir hayranla tanıştırılır. Denny, çocuğun adının Enzo olduğunu öğrenir. Denny gülümser ve babasına çocuğun ona eski bir arkadaşını hatırlattığını söyler.
  •  Süre: 109 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 5.389
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 1
  • Kalite :1080P
8.7
Toplamda 8 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!