El Chicano 2019 Türkçe Dublaj Full izle

El Chicano 2019 Türkçe Dublaj Full izle
1080P 6.9

El Chicano Full izle


İki kardeş evden ayrılır ve dışarıda dolaşmaya çıkarlar.Yaşadıkları mahalle çete üyeleriyle dolu olan bir yerdedir.Çocuklar bir evin yakınından geçerken bir adamın öldürüldüğüne şahit olurlar ve saklanırlar. Ardından polis gelir ve bu çete üyelerinin olduğu bölüme bulaşmak istemez ve gider.Silah seslerinden korkan bu iki kardeş oradan uzaklaşırlar.Bir süre sonra şehir değiştirmeye karar verirler. Kendilerine güzel bir hayat kurmayı planlayan kardeşlerden biri kanunun yanına geçer ve dedektif olur.Diğer kardeş ise daha kolay sandığı bir hayat yaşamak ister ve kardeşinde ayrılarak uyuşturucu satmaya başlar. Zamanla ülkenin en iyi uyuşturucu satıcısı olan abisini yakalamakta ona düşer.Annesinin çaresiz bakışları arasında abisini yakalamak zorunda olduğunu söyler. kardeşini korumasını söyleyen annesi
El Chicano türkçe dublaj izle

El Chicano Türkçe Dublaj izle


Dedektifi suçlar ve kardeşini koruması için daha fazla çabalamadığını söyler.Uyuşturucu satmaktan ve böyle bir hayatı yaşamaktan çok memnun olduğunu söyleyen dedektif bir gün kardeşinin yakalayacağını söyler.Bir gün büyük bir ihbar alırlar ve dedektif ile ortağı ihbarın doğruluğunu kanıtlamak için olay yerine giderler ve gözetlemeye başlarlar.Uyuşturucu satıcısı olduklarını anlayan dedektif ile ortağı daha yakından bakmak isterlerken fark edilirler ve silahlı saldırının ortasında kalırlar.Kaçmaya çalışan dedektif ve ortağı kurşunların arasından arabaya binerlerken ortağı boynundan vurulur.Ne yapacağını bilemeyen dedektif bir yandan ortağını hastaneye götürmeye çalışırken bir yandan da kanı durdurmaya çalışır.Tam bu sırada onlara ateş açan uyuşturucu satıcısı çete peşlerinden onları takip etmektedir ve ateş etmeye devam etmektedirler.
El Chicano HD izle

El Chicano 1080p Full izle


Arkalarındaki çeteden kurtulan dedektif ortağını hastaneye yetiştirmeyi başarmıştır.Ama ağır yaralı olan ortağı hayatını kaybetmiştir.Abisinin başında olduğu çeteyi bulmuş olan dedektif hem abisini yakalamak hemde ortağının öcünü almak için yemin etmiştir.Ortağı ile takibe aldıkları mekana geri dönen dedektif kardeşini orada bulur ve aralarında dövüş başlar. Uyuşturucu satıcısı abisine kavgada yenilen dedektif ekip arkadaşlarının gelmesi ile beraber silahlı çatışma başlar.Bir çok polis ve çete üyesi ölürken abisinin de öldüğünü görür.Bu olaydan sonra madalyaya layık görülen dedektif işini başarı ile bitirmenin gururunu yaşarken diğer taraftan çete üyeleri cenazeleri için tören düzenlemektedir.Uyuşturucu satıcısı ve çetenin lideri olan baronun karısı olaylardan sonra intikam almak için yemin eder.Dedektif çeteyi çökertmenin ve şehri uyuşturucudan temizlemenin gururunu yaşarken intikam almak için kendini hazırlayan çete üyelerine karşıda tetikte olmak zorundadır.
El Chicano Full izle
  •  Süre: 148 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.271
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı