Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle
1080P 7.7
Berk'in Viking köylüleri ve ejderhalar barış yaptıktan beş yıl sonra birlikte uyum içinde yaşıyorlar. Hıçkırık ve ejderhası Dişsiz Gece Öfkesi türünün sonuncusudur. keşfedilmemiş toprakları keşfeder ve haritalandırır. Yanmış bir ormanı araştırırken, Hıçkırık ve Astrid buzla kaplı bir kalenin kalıntılarını keşfeder ve tehlikeli bir ejderha tuzağı grubuyla tanışacaklardır.

Tuzaklardan Hıçkırık ve Astrid kaçar. Stoick'i Drago'nun topladığı ejderha ordusu hakkında uyarır. Stoick köylülere adayı güçlendirip savaşa hazırlanmasını emreder. Hıçkırık, savaşın olmasını istemez ve Drago ile konuşmak için uçmak ister anca Stoick onu durdurur.

Hıçkırık Drago'yu ona mantıklı davranması gerektiğini söylerken Toothless ile uçar. Hıçkır'ın uzun süredir kayıp annesi olduğu ortaya çıkan Valka adında bir ejderha binicisiyle tanışır. Stoick ve teğmen Gobber, Stoick'in karısının hayatta olduğunu Hıçkırık'ın öğrendiğini görür.

Yuvada ejderha binicileri, Valka'nın ejderhaları ve Drago arasında bir savaş başlar, Drago, Alfa'ya meydan okumak için kendi Bewilderbeast'i olduğunu ortaya koyar. İki muazzam ejderha kavga eder. Drago'nun Bewilderbeast rakibini öldürür ve yeni alfa olur. Drago'nun Bewilderbeast tüm yetişkin ejderhaların kontrolünü ele geçirir. Hıçkırık Drago'yu şiddeti sona erdirmeye ikna etmek için uğraşır ancak Drago onu öldürmesini emreder.

Dişsiz, Bewilderbeast'in etkisi altında Hıçkırık'a yaklaşır ve ona doğru bir plazma cıvatası fırlatır, ancak Stoick atılır ve onun yerine ölür. Vikingler bir cenaze töreni düzenler. Artık hıçkırık ne yapacağını bilemez. Dişsiz daha sonra Bewilderbeast'e meydan okur ve savaş başlar.

Dişsiz kazanır ve yeni alfa olarak Dişsiz ile taraf olan diğer ejderhalar üzerindeki kontrolünü bozar. Yenilgiye uğrayan Bewilderbeast, yorgundur. Drago sırtına biner ve gider. Artık kaderleri ile yüzleşmiş olurlar. Vikingler ve ejderhalar zaferini kutlar.
  •  Süre: 125 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 888
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı