Dumbo izle

Dumbo izle
1080P 6.6
Dumbo, Tim Burton'ın yönettiği, Ehren Kruger'in senaryosuyla 2019 yapımı fantastik macera filmidir. Film Walt Disney 'in aynı adı 1941 animasyon filmi Helen Aberson ve Harold Pearl romanından dayanmaktadır. Filmde Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green ve Alan Arkin baş roller de oynamaktadır. Filmin konusu uçabilen büyük kulakları olan bir bebek fili ile karşılaşan başarısız bir sirkie sahip olan aileyi anlatır.

Sirkin sahibi Max Medici, eski yıldız Holt Farrier ve çocukları Milly ve Joeyu çok büyük kulakları yüzünden sirkte alay konusu olan yavru bir filin bakımı için işe alacaktır. Ancak Dumbonun uçabildiğini fark etmeleriyle sıkıcı sirk yeni ve büyük eğlence merkezi haline gelecektir. Dreamland için hayvanları toplayan girişimci V.A. Vandeverenin ilgisini çeken sirk muhteşem bir dönüşümü aileyi mutlu edecektir.

Dumbo prömiyeri Los Angeles, 11 Mart 2019 tarihinde ve Salonda 170 milyon $ bütçe 353 milyon $ dünya çapında gişe yapan, 29 Mart 2019 gişede underperformed filmi üzerine ABD'de yayınlandı.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı