Dövüş Kulübü izle

Dövüş Kulübü izle
Ultra Hd 8.4
Sıradan bir hayatı olan Jack bunalımlar geçirmeye başlar. Evine son model eşyalar alır. İş yerinde düzenlidir fakat bunların hiçbiri artık ona haz vermeyecek noktaya getirmektedir. Kanser olmamasına rağmen kanser terapi gruplarına gider ve hayatın tadını belki o şekilde fark edeceğini düşünür. Uykusuzluğunu yenmek hayatına anlam katmak gibi kavramlar için uğraşsa da hepsi bol gelmeye başlamıştır.

Marla Singer adınd bir kadın ile tuhaf bir yakınlık kurmaya başlar. Bu arada Jack sigorta müfettişliğine devam eder ve işi için uçak seyahatleri yapar. Bir gün iş seyahatindeyken Tyler Durden adında bir adam ile yolculuk yapar. Egzotik karakteri ile Jack'e farklı gelir. Durden, Jack'in olmak isteyip fakat düşüncelerine aykırı olarak düşündüğü bir karakterdir ve en çok bu onu cezbetmiştir.

Bir gün barda buluşurlar ve aralarındaki dostluk iyice pekişir. Tyler Durden ona bir yumruk at diyerek hayatında hiç yapmadığı bir girişi yaptıracaktır. Bir yumruk ile başlayan hikaye de Dövüş Kulübünü kurarlar. Dövüş kulübünün ilk kuralı dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır. Dövüş kulübünün ikinci kuralı da kulüp hakkında konuşmamaktır.. Dövüş Kulübü - Fight Club (1999) Full HD Türkçe Dublaj - Altyazılı izle.
1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı