1. Narcos – Pablo Escobar Dizisi

  Narcos – Pablo Escobar Dizisi

  IMDb : 8 3 Sezon 20 Bölüm

  NetFlixin yeni dizisi Narcos, uluslararası bir uyuşturucu şebekesini çökertmeye çalışan narkotik şube ve olayların merkezinde yer alacak DEA ajanı Javier Penanın yaşayacağı maceraları konu alıyor. Dizinin başrolünde Javier Pena karakteri ile en son Game of Thrones dizisinde yer alan Pedro Pascal (Oberyn Martell) ve Pablo Escobar rolü ile Wagner Moura yer alıyor. Yönetmenliğini Robocopta yer almış José Padilhanın üstleneceği dizinin yapımcılığını ise Hemlock Grove dizisinden de yer almış Eric Newman üstlenecek. Dizide ayrıca Joanna Christie, Maurice Compte, Stephanie Sigman gibi oyuncularda yer alıyor. 1989 yılında Forbes tarafından hazırlanan listede dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterilen, Medellin Uyuşturucu Kartelinin Kolombiyalı ünlü baronu Pablo Escobarın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek. Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde (DEA) çalışan Meksikalı bir ajan olan Javier Pena (Pedro Pascal) ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı (Wagner Moura) yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır.
  7.6
  ( Toplamda 126 oy verildi. )

      8   2.937

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Suç
  •  Orjinal Adı: Narcos
  •  İlk Yayın Tarihi: 28.08.2015
  •  Bölüm Süresi: 57 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Bu gangster dizisinde, Kolombiya ın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İkinci sezon, Medellin Karteli in acımasız patronu olan uyuşturucu efendisi Pablo Escobarın öyküsünü, kendisi de inşa ettiği bir hapishanedeki hapsi ve daha sonra iktidardan düşmesi dahil olmak üzere devam ettiriyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Pablo Escobar’ın uyuşturucu ticaretindeki gerçek ardıllarına odaklandı: Kolombiya’daki Cali Cartel, “muhtemelen hiç duymadığınız en büyük uyuşturucu lordları”.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!