Derinlerdeki Dehşet – The Meg Türkçe Dublaj HD Film izle

Derinlerdeki Dehşet – The Meg Türkçe Dublaj HD Film izle
720P 5.9
İyi denizci, subay ve aynı zamanda dünyaca ünlü çok iyi dalgıç olan Jonas Taylor görevde Marina Çukuru yakınlarında ekibine, başına gelen korkunç olayda ekibini kurtarmak yerine onları ölüme terk etmiştir. Hayatını kurtarmakla beraber teknesinde kalan bir kaç kişiyle işi sonlandırmıştır. Kimse denizin dibinde sularda ne olduğunu anlayamaz. Jonas Taylor ne kadar anlatsa da kimse onun anlattıklarına inanmaz. Jonas Taylor çukurun içinde devasa köpekbalığı olduğunu söyleyerek sadece bir kaç kişi kurtarabileceğini anlatmıştır. Kimse ona inanmamış, şerefini rütbesini ve ailesini de kaybetmiştir. Artık hiç olarak yaşamına devam etmektedir.

Aradan çok uzun zamanlar geçer. Jonas'ın yanına eski ekip arkadaşlarından biri gelerek iş teklifinde bulunur. Daha önceki yaşadıkların dolayı işi kesinlikle kabul etmeyeceğini söyleyerek eski ekip arkadaşlarını kovar. Hiç birinin ona güveni olmadığını hatırlatarak neden buraya geldiklerini merak eder. Jonas Taylor görevi neden kabul etmesi gerektiği ile ilgili ikna edilmesi gerekiyordur. Arkadaşlarından birinin eski karısının da için de bulunduğu denizaltının aynı yerde Mariana Çukurunun dibine gömüldüğünü ve fazla vakitleri olmadığını söyleyerek onları kurtarması gerektiğini anlatır. Eski eşinin orada olduğunu öğrenen Jonas hemen yola çıkar. Yapması gereken ne varsa yapacağını söyleyerek karısının hayatını kurtaracağını belirtir.

Suyun çok altında bu çukurun için de yine aynı dehşeti yaşamamak ve korkuyla yüzleşmesi gerekmektedir. Bu olay Jonas'ın hiç aklından çıkamamıştır. Herkes onun deli olduğuna ikna olmuşken o şu anda bile hala o devasa köpekbalığından bahsetmekten çekinmiyordur. Hemen kolları sıvar ve son teknoloji denizaltılar ile dehşetin yaşandığı o Mariana Çukuruna geri dönmek için yola koyulur. Derinlik arttıkça Jonas'ın kalp atışları ve heyecan riski de arttığı için doktorların bunu yaparken ölebileceğini söylemesi üzerine sudan çıkmalarını ister. Jonas karısının hayatının orada son bulmaması için ekip ile bağlantıyı keser. Tek başına hareket etmeye karar verir. Karısına ulaşan Jonas sadece bunun önemli olmadığını görür ve o korkusu tam da karşısında durmaktadır.