Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle

Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle
720P 6.8
Kimsenin görmediği bilmediği bir başka yaşam olan bir gezegende başına büyük para koyulmuş ödül avcıları tarafından aranan tuhaf görünüşlü ve sadece geceleri görebilen Riddick farklı bir galakside Furia isimli bir gezgen için rotasını ayarlamak isterken geminin motorlarından birinde çıkan arızanın büyümesinden dolayı gemi düşer ve yarısı yok olur. Kendisini yaşam olmayan aynı anda iki güneşin kavurduğu bir gezegende bulmuştur. En sorunlu kısım ise daha ortayaçıkmamıştır.Uzay gemisi ile seyahat eden bir grup yolcu, başlarına gelecek olan felaketten habersiz seyahat etmektedirler.Bir komplikasyon sonucu uzay gemisinde düşer ve yolcular kendilerini sessiz ve ıssız bir gezegende bulurlar. Galaksi de gidebilen bu dört bölmeden oluşan uzay gemisinin ise nerede yanlış yapılıp neden düşmeye başladığı ise bilinmemektedir.

Gezegenin fazla sessizliği sayesin de oranın terk edilmiş bir galaksi olduğunu düşünürler ama öyle olmadığını çok yakın da göreceklerdir. Çok yakında gelecek olan güneş tutlması ile beraber sadece karanlıkta meydana çıkabilecek olan bu tuhaf yaratıkların nasıl öldürüldüğünü öğrenmeleri zaman alacaktır.Kendi galaksisin de yaşayan dostları v onu tanıyan insanlr tarafından arkasından vurulan Riddick Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Gezegen de çok az bir vakit geçirmiş olmasına rağmen kendisinin ve yanında olan kişileri farklı türden birilerinin beklediğini hissetmektedir. Değişik türdeki bu canlılaın karanlıkta hareket ettiklerini varsayarak onların görünüşlerinin neolduğunu tam olarak çözemezler.

ikisinin de Birbirine savaş açmaya başlayan bu gemilerin kaptanının biri Riddic'tir. Diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri yönetmektedir. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir düğme ile gemide bulunan yön belirleyici bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip Riddick'in bulunduğu gezegene iniş yapar.Riddick hem kendini kurtarmaya çalışırken hemde arkasında bıraktığı insanları düşünmeye başlamıştır. Onlar için geri dönüp dönmeyeceği ise arkada kalanlar tarafından merak konusu olarak kalmaktadır.Riddic olmadan hayatlarını kutaramayacaklarını bilen geminin sakinleri sadece gece gören bu adam için herşeyi göze almışlardır.
  •  Süre: 108 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.581
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 1
  • Kalite :720P
4.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı