Deniz Feneri – The Lighthouse izle

Deniz Feneri – The Lighthouse izle
1080P 7.6
Filmin konusu 20. yüzyılın başlarında Mainede yaşayan iki deniz feneri bekçisi hakkındadır. Eski bir denizci olan Thomas Wake, oldukça tuhaf davranışları olan ve gizemli bir adada deniz feneri bekçiliği yapan bir adamdır. Yıllarca tek başına bu işi yapmıştır. Zaman geçer ve Thomas'ın yanına ona yardımcısı olması için Ephraim Winslow adında bir genç işe başlatılır.

Genç adam ve uzun yıllar bu mesleği yapan adam arasında çatışma kaçınılmazdır. İşini sorumlulukla yapan Thomas bildiğini kanıtlamak için Eprahim üzerinde güç gösterisi yapmaya başlar. Adada tuhaf durumlar fark eden bekçiler yavaş yavaş akıl sağlığından şüphe etmeye başlayacaktır. En derin korkuları ile yüzleşecek bekçiler canlı bir şekilde üstesinden gelebilecek mi? gizemli bir adada deniz feneri bekçiliği yapan bir adamdır.

Yıllardır adada tek başına bekçilik yapan Thomas’ın yanına, işlerde yardımcı olması için Ephraim Winslow adında bir genç gönderilir. Birlikte çalışmaya başlayan Thomas ve Ephraim arasında çok geçmeden büyük bir iktidar savaşı meydana gelir. Yaptığı işi büyük bir sorumlulukla yerine getiren Thomas, gücünü ispatlamak için tecrübesiz bir genç olan Ephraim üzerinde baskı kurmaya başlar. Ufak bir adada deniz fenerinin içinde hapsolan ve zamanla akıl sağlığını kaybetmeye başlayan iki adam, en derin korkuları ile yüzleşmek zorunda kalır.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı