Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle

Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle
720P 5
Bilim kurgu aksiyon tadında görsel efektleri müthiş bir film. Yıl ikibin seksendir dünyanın çok fazla zamanı kalmamıştır. Nükler savaştan sonra dünyada yaşam çok az kalmıştır bir gurup azınlık bunu deyiştirmek için harekete geçer. Nükleer savaştan sonra insanların sığındıgı nazilerin yaptığı ay üssüne taşınan insanlık çok zor zamanlar geçirmeye
başlamıştır. İnsanlar burada yaşar fakat bir sürü yaşamlar aktiviteleri eksik olmakla beraber açlık ve suzuzlukla salgın hastalıklarla mücadele vermektedirler. İnsanların yeni bir yerleşim yeri arayışları sonuç vermez, ve dünyadan gelen azınlık insan gurubu her şeyi değiştirmeye karar verir. İnsanlara dünyada gizli bir yeraltı şehri olduğunu ve orada yaşamın varlığını anlatmaya ve ikna etmeye çalışırlar.

İnsanların bir kısmı dönmeye karar verip harekete geçer, lakin bu sırada beklenmedik bir şeyler olur ve ayda aslında insanlar olarak en iyi Komedi Filmleri yalnız olmadığını anlar. Evrim geçirmiş bir sürü sürüngen ve dinazorlarla dolu kötülükler ordusu çıkar.
İnsanların dünyaya taşınması ve bir yandan da insanlığın sonunun gelmemesi için kararlar vermesi gerekir ve harekete geçip, savaşmayı tercik ederler. Lakin insanların nükleer savaştan kaçtıkları için yanlarında pek fazla silahları yoktur. Dünyadan gelen azınlık gurup insanları bir yandan savaşmaya hazırlar ve bir yandan da dünyaya götürmek için harekete
geçerler. Kötülükler kıralı vril askerlerini hazırlar ve kötü planını devreye sokar. İnsanların çevrelerini kuşatır ve acımasız savaş için her şey hazırdır.
6.7
Toplamda 36 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    n mnnç 9 Ağustos 2019 12:48:56

  bkjbkbömn

 2. avatar
    tumantuy 15 Eylül 2019 13:26:26

  ses yok

 3. avatar
    ENES 6 Ekim 2019 00:42:21

  FİLMDE SES YOK YA DÜZELTİRMİSİNİZ RİCA ETSEM BUNE BÖLE

 4. avatar
    guven 23 Ekim 2019 16:05:34

  ya kardes manyakmısınız sız reklam verıyonuz paso cok terbıyesızsınız amg

 5. avatar
    kasjkşlhas 28 Kasım 2019 18:08:12

  harika yaa bu siteyi sevdim ama ses yok o düzeltilirse çok daha iyi olur bence bu site 10 üzerinden 6 yı hak ediyor (diğer çok iyi sitelere kıyasla)

 6. avatar
    Emine Bahar Kılıç 29 Nisan 2020 18:55:18

  Dublaj biraz kötü ama gene de izledim görüntü kalitesi çok güzeldi.