Demir Adam – Iron Man izle

Demir Adam – Iron Man izle
1080P 7.6
Tony Stark, Howard Stark'ın oğludur. Savunma sanayisinde Stark Endüstrisi vardır. Afganistan'da yeni "Jericho" füzesini göstermek için bir gösteri yapar. Gösterinin ardından konvoy pusuya düşürülür ve Stark, saldırganların kullandığı bir füze tarafından ağır yaralanır.

On Yüzük adlı terörist bir grup tarafından bir mağarada hapsedilir. Esir bir doktor olan Yinsen yaralanan şarapnel parçalarını kalbine ulaşmasını ve onu öldürmesini önlemek için Stark'ın göğsüne bir elektromıknatıs yerleştirir. On Yüzük lideri Razagrup için bir Jericho füzesi kurma karşılığında Stark özgürlüğünü ister.

Yinsen Raza'nın sözünü tutmayacağını bilir fakat yine de bu teklifi sunar. Stark ve Yinsen gizlice güçlendirilmiş zırhın prototip takımını inşa eder. Elbiseyi neredeyse tamamlanmak üzereyken niyetlerini anlarlar ve atölyeye saldırırlar.

Yinsen takım tamamen şarj olurken onları yönlendirmek için kendini feda eder.Stark eve döner ve şirketinin silah üretmeyi bırakacağını duyurur. Obadiah Stanebabasının eski ortağı ve şirketin yöneticisi Stark'a bunun Stark Endüstri ve babasının mirasını mahvedeceğini söyler.

Stark yeni bir zırh üretir ve yardım etkinliği düzenler. Etkinlikte Christine Everhart, On yüzük'ün Stark Endüstrinin silahı ile ev köyü Gulmira'ya saldıracağını söyler. Stark türlü türlü belalar ile karşılaşır fakat kurtaracaktır.

Ertesi gün basın toplantısında Stark "Iron Man" olduğunu açıklar. Dünyada tek bir süper kahraman olmadığını söyleyen Stark "Avenger Girişimi" olacağını söyler.
  •  Süre: 126 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.288
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!