Iron Man 2 – Demir Adam 2 izle

Iron Man 2 – Demir Adam 2 izle
1080P 6.8
Rusya medyasında Tony Stark'ın Iron Man kimliğini açıklaması gündeme oturur. Babası Anton'u yeni kaybetmiş olan Ivan Vanko haberi izler ve Stark'a benzer bir minyatür ark reaktörü inşa etmeye başlar. Altı ay sonra Stark bir süperstardır. Iron Man takımını barışçıl araçlar için kullanır. Iron Man kıyafetini hükümet istese de baskısına dayanır. Babası Howard'ın mirasına devam ettirmek için Stark Expo'yu yeniden takar.

Daha sonra Stark ark reaktöründeki onu canlı tutan ve zırhı güçlendiren paladyum çekirdeğinin yavaşça onu zehirlediğini öğrenir. Yaklaşan ölümü konusunda giderek daha fazla umursamaz olur. Umutsuzca büyüyen ve kimseye durumu hakkında bilgi vermemeyi seçen Stark kişisel asistanı Pepper Potts'ı Stark Endüstrisinin CEO'su olarak atar ve Stark çalışanı Natalie Rushman'ı kişisel asistanı olarak işe alır.

Stark Monako Tarihi Grand Prix'sinde yarışır. Vanko yarışın ortasında elektrikli kamçılarla Stark'a saldırır. Stark zırhını giyer ve Vanko'yu yener. Ancak takım ciddi şekilde hasar görür. Vanko niyetinin dünyaya Demir Adam'ın yenilmez olmadığını kanıtlamak olduğunu açıklar. Vanko'nun performansından etkilenen Stark'ın rakibi Justin Hammer Vanko'yu hapisten çıkarırken ölümle tehdit eder ve bir dizi zırhlı kıyafet üretmesini ister.

SHIELD'in direktörü Nick Fury Stark'a yaklaşarak "Rushman" ın Ajan Natasha Romanoff olduğunu ve Howard Stark'ın Fury'nin şahsen tanıdığı bir SHIELD kurucusu olduğunu söyler. Fury Vanko'nun babası ve Stark'ın ark reaktörünü birlikte icat ettiğini açıklar. Ancak Anton onu satmaya çalıştığında Stark onu sınır dışı eder.

Sovyetler Anton'u Gulag'a gönderir. Fury Stark'a babasının eski materyallerinden bazılarını verir. Tony 1974 Stark Expo'nun diorama'sında gizli bir mesaj keşfeder. Yeni bir elementin atomik yapısının bir diyagramı olduğunu kanıtlar. AI, JARVIS'in yardımıyla Stark onu sentezler. Vanko'nun hala hayatta olduğunu öğrendiğinde yeni elementi ark reaktörüne yerleştirir ve paladyum bağımlılığını sona erdirir.

Expo'da Hammer Vanko'nun liderliğindeki zırhlı insansız uçaklarını prototip zırhın ağır silahlandırılmış bir versiyonunda tanıtır. Stark Rodos'u uyarmaya gelir fakat Vanko tüm dronların ve Rodos'un zırhının uzaktan kontrolünü alır ve Stark'a saldırır. Stark ve Rhodes birlikte Vanko ve drone'larını yener. Vanko mağlup uçağı ile birlikte takımını havaya uçurarak intihar eder.

Stark ve Rhodes kahramanlıkları için madalya alırlar. SHIELD ajanı Phil Coulson, New Mexico'daki bir çölde bir kraterin dibinde büyük bir çekiç bulunduğunu bildirir.
  •  Süre: 124 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.866
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
8.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!