Davetsiz Misafir – The Intruder 2019 Film izle

Davetsiz Misafir – The Intruder 2019 Film izle
1080P 6.2

Davetsiz Misafir 2019 Filmi Full izle


Scott ve Annie kendi hallerinde birbirini seven ve etraflarında ki insanlar tarafından da sevilen iyi kalpli bir çiftdir. Scott ve Annie evlenmeye karar verirler ve kendilerine daha büyük daha güzel bahçesi olan bir ev aramaya başlarlar. Bir kaç ev baktından sonra Charlie ile tanışırlar.Kendilerine çok iyi davranan ve istedikleri gibi bir evin sahibi olan Charlie'ye çabuk güvenirler. Evi satın almak isteyen yeni evli çift Charli'den kendilerine satmalarını ister.Charlie Annie'yi çok beğenmiştir.Gözü dönmüş bir sapık olan Charlie Annie'nin kalbini kazanmak için evi ona satmak ister ve bir anlaşmaya vararak evi onlara satar. Scott ve Annie aldıkları evin istedikleri gibi olduğunu kocaman bir bahçesi olduğunu herkese anlatır ve burada çok mutlu olacaklarını her yerde söylerler.Ama Charlie için işler hiç te bu yönde değildir.
davetsiz misafir türkçe dublaj 2019 filmi izle

Davetsiz Misafir 2019 1080p Türkçe Dublaj izle


Eve taşınmaya başlayan Scott ve Annie o gün çok yorulurlar ve evde kalmaya karar verirler.Sabah olduğunda erkenden işe giden Scott Annie'yi evde bırakır.Kalan işleri yapmaya çalışan Annie bahçeye çıkar ve evi satın aldıkları adamı bahçede görereık korkarak kaçar. Hemen Scott'ı arayarak adamın bahçede olduğunu ve çimleri kestiğini söyler. Akşam işten gelen Scott hemen evi aldıkları Charlie'nin yanına gider ve evde ne yaptığını sorar. Bu kalitede bir diğer filmimiz olan Karakomik Filmler 2 Arada HD Yerli Film izle yebilirsiniz. Evden ayrılmanın onun için zor olduğunu ve evde anıları olduğunu söyleyen Charlie Scott'ı ikna edememiştir.Eve dönen Scott Annie'ye adamın niyetinin kötü olduğunu ve evi geri vermek istediğini söyler masum Annie adamı yanlış anladığını yaşlı ve zavallı olduğunu söyleyerek Scott'ı ikna eder.Gece yattıklarında sürekli ses duyan Scott evi kontrol etmek için geç saat de uyanır.
Davetsiz Misafir full izle

The Intruder 2019 Film izle


Annie'ye adamın tehlikeli ve ona kötü gözle baktığını söyleyerek aralarında kavga çıkmasına sebep olur.O gece ayrı yerlerde yatan Scott ve Annie hiç beklemedikleri bir anda Charlie'yi karşılarında bulur.Gizlice Annie'nin yatak odasına giren Charlie Annie'yi banyoda bulur. Onu gizlice izleyen sapık Charlie'yi kendini farketmesi sonucu kaçmaya başlar çığlık atarak Scott'ı uyandıran Annie Charlie'nin silahı olduğunu farkedemez. Scott'a ateş açmaya başlayan Charlie Annie'yi bulup unu bayıltıp kaçırmıştır. Baygın olan Annie bir süre sonra uyanıp Charlie'nin elinden kaçmayı başarıp Scott'ın bulunduğu yere geri döner. Scott ile Charlie birbirleriyle dövüşmeye başlarlar.Ne yapacağını bilemeyen Annie kocasına yardım etmeye çalışır ve oda kavganın içine girerek kendilerini nasıl kurtaracaklarını kocasının hayatının nasıl ellerinden gitmeyeceğini garanti etmesi gerekiyordur.Annie ve Scott huzurlu bir evlilik geçirmek için geldikleri bu yerde artık hayatları için savaşmak zorunda kalacaklardır.
Davetsiz misafir 1080p izle
  •  Süre: 102 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.292
  • Beğen: 46
  • Beğenme: 5
  • Kalite :1080P
7.8
Toplamda 31 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı