Dangal izle

Dangal izle
720P 8
Dünyada ünlü Bollywood yıldızı Aamir Khan bu filminde gerçek hayattan yola çıkarak ele alınan bir hikayede Mahavir Singh karakterini canlandırıyor. Dangal filmi için Aamir Khan rolü için uzun bir süre çalışıyor ve güreş eğitimleri alıyor.

Film için farklı karakterlerdeki yaşları canlandıran Aamir Khan 28 kilo alıp geri veriyor. Biyografik film özelliğini taşıyan filmde bir babanın kızlarını güreşçi olarak yetiştirmesi konu alınıyor. Hindistanda başarılı bir güreşçi olan baba zamanında imkansızlıklar nedeni ile istediği başarıyı elde edemiyor.

Bunun için bir oğlu olmasını ve ona bildiği bütün teknikleri öğretmesi gerektiğini hayal ediyor fakat hiç oğlu olmuyor. Mahavir Singh kızlarının güreşe yatkınlığını fark ediyor ve toplumsal baskıyı bir kenara bırakarak var gücüyle çalışmalara başlıyor.

Dangal Hintçede güreş müsabakası anlamına gelmektedir.

Bu müthiş Bollywood yapımını farklı alternatifler ile Türkçe dublaj ve altyazılı 1080p, 720p olarak bolfilmizle.com'dan izleyebilirsiniz.
1.9
Toplamda 28 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!