Countdown – Geri Sayım 5.4 / 10 186 kullanıcı oyu.
5.4
Toplamda 186 oy verildi.
7 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Countdown – Geri Sayım

-

Countdown

Countdown – Geri Sayım
2019 Countdown izle, film bir telefon uygulaması sayesinde ne kadar daha yaşam süresi kaldığını öğrenen genç bir kadının yaşamını anlatıyor. Genç hemşire olan kadın insanların ölüm süresini tahmin eden bir telefon uygulaması indirir. Kendi ölüm tarihine de bakan genç hemşire üç gün ömrü kaldığını öğrenir ve bununla birlikte korkunç bir gölgenin kendisini takip ettiğini fark eder. Yaşam süresi dolmadan kendisini takip eden şeyin ne olduğunu öğrenip hayatını kurtarmaya çalışacaktır. Türkçe ismiyle Geri sayım filmi 2019 da vizyona girecek. Geri sayım türkçe dublaj izle bolfilmizle sitesinde sizlerle.

2019 Countdown Türkçe Dublaj

Günümüz teknolojisinden yararlanmak isteyerek telefonuna bir uygulama yüklemeye karar verir.Her zaman yapılan günlük doğal şeyler olduğu için başına neler gelebileceğini de hiç hayal etmemiştir.Uygulamadan sonra farklılıklar kendilerini göstermeye başlamıştır ki ta ki o telefonun uygulaması sonrasında hayatlarında ki son günlerini yaşamış olduklarını öğrenmeye başlıyorlar.Hemşire olan arkadaşı da uygulamayı satın alıp hemen indiriyor ve genç hemşire başkalarının ne zaman öleceğini merak ettiği için uygulamayı satın almaktan çekinmez.Hemen bu uygulamayı indirir ve insanların ne zaman öleceklerini de merak etmeye başlar.diğer yandan gizemli bir siluetin kendisini takip ettiğini fark etmesiyle karmaşık olaylarda kendisini göstermeye devam eder.

Olaylar o kadar karışır ki hemşire kendisinin de ne zaman öleceğini bilir ve yapmak istediklerini ölmeden önce yapmak ister.Her ne kadar uygulamadan yararlanmaya başlarken de diğer yandan gizemli bir siluetin kendisini takip ettiğini fark etmesiyle karmaşık olaylar da kendisini göstermeye devam eder.Peşine takılan bu gizemli gencin kim olduğunu bulmaya çalışarak işe başlar.Zamanının dolmasına çok fazla süresi olmayan genç hemşire bu kişinin kim olduğunu öğrenmek için fazla vakti yoktur.Tek çıkar yollardan biri olarak hayatında ki kişinin kim olduğunu öğrenerek bir an önce zorlu durumdan çıkmayı başarmak istemektedir. Yalnızca üç günün kaldığını öğrenen hemşire saatin geçmesi ve zamanın akması ile birlikte zaman dolmadan hayatını nasıl kurtaracağının bir yolunu olmak zorundadır.

Peşindeki bu gizemli kişinin hiç bir şekil de kimliğine ve ismine ulaşamaz ve onun ruhani bir varlık olduğunu keşfeder.bu kadar zorlukların üzerine bu ruhani olan varlıkla nasıl yaklaşıp konuşması gerektiğini bilemez.Üç günlük ömrünün son zamanların da kendini sadece bu ruhani varlığa adayarak elinden geleni yapacağına inanır.Vakti dolmadan önce uygulamanın yapımında ki amacı ve kimler tarafında yapıldığını artık merak etmez.Peşinde ki varlığın artık tamamen aradıkları uygulama yöneticisi olan bu genç olduğunu düşünürler.Artık işin için de ruhani varlıkların da olaması ile beraber bir kaç medyum bularak durumu anlatıp açıklığa kavuşturmak istediklerini söylerler. Ölmeden önce yapmak istediği tek şey ise ruhun kime ait olduğunu öğrenmektir.
  Tür: Gerilim , Korku
 •  Süre: 90 Dakika
 • Ülke:
 • Yapım Yılı :
 • İzlenme: 1.296
 • Beğen: 8
 • Beğenme: 7
 • Kalite :720P
  Etiketler:
Yorum Alanı 226 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    berşan özcan 21 Aralık 2019 12:50:33
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  açılır inş aq

 2. avatar
    Beyza 23 Kasım 2019 21:32:01

  İnşallah açılır bu kadar uğraşmama deger

 3. avatar
    Pelin eksilmez 18 Ocak 2020 23:10:59

  Neden açılması bulaşarak uzun sürüyo