Clemency izle Türkçe Dublaj 2019

Clemency izle Türkçe Dublaj 2019
720P
Clemency izle, bir hapishanenin idam bölümünde gardiyanlık yapmaya çalışan bir kadın Aldis Hodge ve Orange Is the New Black dizisiyle tanınan Danielle Brooks yer alıyor. Film de gardiyanların ne tür zorluklar ile çalıştıkları ve idama mahkum olan insanların neler yaşadıklarını hissetmektedir. Kadının yaşadıkları yüzünden iş ve özel hayatını aynı anda idare etmekte zorlanmaktadır. İş ve özel hayatı arasında denge kurmaya çalışmasını konu alıyor. Clemency, hapishane müdürü olan bir kadının hayatına odaklanıyor. Bernadine Williams, idam cezasına çarptırılan suçluların bulunduğu bir hapishanede müdür olarak çalışan bir kadındır. Elbette birçok infaza şahit olan Bernadine, sessizliğe bürünmüştür.

Clemency Türkçe Dublaj


Sürekli kötü rüyalar görerek uyku düzeni de altüst olmuş durumdadır. Bir süre sonra bu durumdan fazlasıyla etkilenmeye başlar. Ayrıca işinin yarattığı psikolojik etki özel yaşamını da etkilemeye başladığı zaman Bernadine, iş ve özel hayatında denge kurmak için büyük bir çaba sarf eder. Ölüm cezası infazlarının gerçekleştiği yıllar hapishane müdürü Bernadine Williams'ı çok etkiledi.  Bernadine, başka bir mahkumu yürütmeye hazırlanırken, işinin yarattığı psikolojik ve duygusal şeytanlarla yüzleşmeli ve sonunda onu öldürmek için cezalandırıldığı adama bağlamalı. Alfre Woodard, bu hareketli ölüm cezası dramasında, işinin doğası gereği ruhuna meydan okuyan azami bir güvenlik cezaevinde bir gardiyan olarak çalışmaktan vazgeçmektedir.

Clemency izle


Clemency izle sizde yaşadığı ölümler ve kişilerin hikayeleri olarak fazlasıyla ağır bir yük altına girmektedir. İşinde bu zamana kadar sorun olmaması ve kendisinde bunu ciddiyet ile yapması sonucu idam bölümüne aktarıldıktan sonra her şey tersine döner ve psikolojik olarak sorunları çoğalmaya başlar. Hiç birine bir çözüm bulamadığı gibi erkek arkadaşının da onu terk etmesi dolayısı ile iyice çöküntüye girerek uyuşturucu kullanmaya başlar. Clemency filminde müdür Bernadine Williams 12 ölüm sırası mahkumunu idam etti ve her biri daha da zorlaşıyor gibi görünüyor. Yas tutan anne duaları arasında ağlıyor, sermaye karşıtı ceza protestocuları dışarıda zikrediyor başarısız olduğunda ve mahkum konvülsiyonlara girdiğinde, Bernadine perdeyi kapatmaya zorlanıyor Aile ve gazeteciler adamın son anlarını gözlemliyor. Sitemizde Clemency Türkçe dublaj olarak yayınlandı.
  •  Süre: 113 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 841
  • Beğen: 12
  • Beğenme: 1
  • Kalite :720P
  Etiketler:
9.1
Toplamda 19 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı